Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FTP Hesap Sorgulama
Arkadaşlar genclikforum.10tl.net'e girerken ftp istiyomuş bende istemio ama nedeni nedir acaba? Bilmiyorum benim yaptığım birşey değil kesinlikle
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Valla orasını sayın admine anlatırsın gerekli mail yolladım
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 18:52)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla orasını sayın admine anlatırsın gerekli mail yolladım

Anlatırız ona da anlatırız. Ama benim bi alakam yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gençlik Forumda değil yanlıs yere bakmışsın http://expertforum.10tl.net/ aynısı geçlik forumundada mevcut temada var bişi biri hesap çalmaya çalısıyor belli
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tasarimdestek.10tl.net'ede bakar mısın bi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
XR's Yetkin Gitmiş hiç üzülmüyorum doğrusu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben kendim özellikle mesaj attım admine yetkimi alması için ve üzgün olup olmamanız umrumda değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Temayı buraya Paylaşan Sizsiniz sizden sorulur bunun hesabı

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 18:58)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı buraya Paylaşan Sizsiniz sizden sorulur bunun hesabı

Bende mybbindir.com'dan indirdim

ki ben upload etmedim temayı o istek konusuydu devilgrafik upload etti temayı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 18:59)XRs Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-01-2013 Saat: 18:58)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temayı buraya Paylaşan Sizsiniz sizden sorulur bunun hesabı

protuner idnirsen konundaki xml bakrsan senin ftp hesabın adı geçiyor kime yutturucan merak ediyorum

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
hangi konuda?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 18:59)XRs Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

http://st.10tl.net/tema/protuner/xml/DestekForum%20v1.0-theme.xml

Protuner Senin Eski Nickin Adresine Yüklenmiş Sen Yüklenmişsin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Ha şu xml bi saniye adminim mesajlaşmaşları göndercem onu ben yükledim kabul ama o yüklenmişin düzenlenmişi işte devilgrafikle mesajlaşmalarımızı yazıp göndercem.

j8fjs.png

xmli paylaşmamsını da sadece genclikforuma bi süreiine özel olması için istemiştim sırf bencillik yani.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burda söz Konusu olan Dolanıdırcılık + İzinsiz Tema Paylaşımı Warez

Sonuc olarak asla hiçbir yetkili hiçbir kişiye ftp hesabı adı ve şifresini veremez bu 10tl.net gereği admin tarafından yasaklanmıstır ve 10tl.net riske atmış olduğunuz orta'da admin mutlaka ftp hesabını elinden alıp gerekli işlemleri yapacağına eminim.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim kimseye xml adresi vermedim ordaki xmlye bak o onun xml adresi benim upload ettiğimse onun verdiği xmlde bazıları bozuktu onları bi sitede düzenledim ve başka siteye taşımak için kendi ftpme upload ettim onn verdiği xmlye bakar mısın?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 19:20)XRs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim kimseye xml adresi vermedim ordaki xmlye bak o onun xml adresi benim upload ettiğimse onun verdiği xmlde bazıları bozuktu onları bi sitede düzenledim ve başka siteye taşımak için kendi ftpme upload ettim onn verdiği xmlye bakar mısın?

Cümleleri Fazla dolandırmamanı öneririm demin upload eden devligrafik'ti dedin onda ftp hesabı olmadan xml atamaz 2.cisi Hiçbirşekilde xml baskasına yaptırıp güvenip ftp'ye xml atılmaz güvenlik ihlali yapıldığı görüldüğü halinde yapan kişiler cezaya tabir tutulur

Yani Bosuna kendini aklmaya çalısma durum ortada.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cezam ne ban mı? Kaçacak değilim tamam bir daha hiç kimseye güvenmem ve ben kimseye kendi ftp adresimi vermedim cezama razıyım sınırsız ban mı?Ve bende temayla ilgili böyle bir sorun çıkmadığı için haberim yoktu olsaydı hiç yaymadan silerdim kusura bakmayınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorun Anlaşıldı.Olaylardan Gördüm Kadarıyla Devilgrafik adlı nickli kişi free bir hesab alarak tema yapmış burayada ftp portuyla ilgili kod eklemiş gibi gorunuyor ama bu tam belli değil 10tl.net kaynaklanan hata olabilir.O site Sahibi Hemen Temayı Değiştirsin.XRs Söyledikleri Doğru Özel Mesajla Konusulmuş.Ama Kendi Ftpsinde Bulunan Temada Sorun Yok Özel Atılan Yanlızca Xmlde war.Bununla İlgili Devilgrafik gerekli ceza verilecek.Ayrıca XRsde sizde Bu temayı bilerek böyle oldu halde sitenizde kullanmanızdan ceza alacaksınız.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 19:31)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun Anlaşıldı.Olaylardan Gördüm Kadarıyla Devongrafik adlı nickli kişi free bir hsab alarak tema yapmış burayada ftp portuyla ilgili kod eklemiş gibi gorunuyor ama bu tam belli değil 10tl.net kaynaklanan hata olabilir.O site Sahibi Hemen Temayı Değiştirsin.XRs Söyledikleri Doğru Özel Mesajla Konusulmuş.Ama Kendi Ftpsinde Bulunan Temada Sorun Yok Özel Atılan Yanlızca Xmlde war.Bununla İlgili Devongrafik gerekli ceza verilecek.Ayrıca XRsde sizde Bu temayı bile böyle oldu halde sitenizde kullanmanızdan ceza alacaksınız.

Pekala adminim cezamı verin kabulümdür bütün sitelerimide kapatır mısınız? Hepsinde sorun çıktı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 19:31)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorun Anlaşıldı.Olaylardan Gördüm Kadarıyla Devongrafik adlı nickli kişi free bir hsab alarak tema yapmış burayada ftp portuyla ilgili kod eklemiş gibi gorunuyor ama bu tam belli değil 10tl.net kaynaklanan hata olabilir.O site Sahibi Hemen Temayı Değiştirsin.XRs Söyledikleri Doğru Özel Mesajla Konusulmuş.Ama Kendi Ftpsinde Bulunan Temada Sorun Yok Özel Atılan Yanlızca Xmlde war.Bununla İlgili Devongrafik gerekli ceza verilecek.Ayrıca XRsde sizde Bu temayı bilerek böyle oldu halde sitenizde kullanmanızdan ceza alacaksınız.

Adminim DevonGrafik nerden çıktı devilgrafik o :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping