Konuyu Oyla:
  • Toplam: 7 Oy - Ortalama: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Forum Düzeni
Merhaba Destek.10tl.net üyeleri,

Forumda sık sık IP taraması yapmaya başlıyorum. Eğer sahte hesabı olan üyeler varsa buradan söylesin. Buradan kendini itiraf edenlerin cezası düşürülecektir. Ama yok söyleyemem diyorsanız daha uzun bir süre ban alacaksınız. Bu işe mümkünse tüm yönetim ekibi katılsın. Adil S., yeni genel şef adayımız oldu. Ve kendine aşırı sayıda 5 tane sahte hesapla rep vermiş. Verdiği repler 50'ye yakın. Verilen tüm sahte repleri geri alındı. Diğer hesaplarıyla birlikte 2 hafta ban yedi. Ve az önce biri daha yakalandı. Az önce yakalanan kişi daha önceden isteklerden yararlanabilmek için 10tl.net sitesi açıp başka sitelere istekte bulunuyordu. Şimdi onun sahte hesaplarını buldum. Az sonra bu kullanıcılar süresiz ban alacaklar. Çünkü sicili fazlasıyla kabarık. Siz de bu yüzden uzun süreli cezalar almak istemiyorsanız konu altından benim şöyle şöyle hesaplarım var ve o hesaplarımda şöyle şöyle işler yaptım diyerek cezanızı hafifletebilirsiniz.

Konuyu açık bırakıyorum. Şikayet ve itiraf için yorum yazabilirsiniz.

İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İtirafçılar :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen sadece şikayet ve kendinizi itiraf etmek için yorum atın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben RainBow Artık O Hesabı Bıraktım Yeni Bir Hesab Actım Hayırlısıyla
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2012 Saat: 22:02)MCs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben RainBow Artık O Hesabı Bıraktım Yeni Bir Hesab Actım Hayırlısıyla

Diğer hesabın banlı zaten. Ora açılınca ondan devam edersin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraralar aklımdan böyle birşey geçti ama yapmadım hakkımla alıyım dedim :)

Kontrol edebilirsin :)

Aklımdan geçirmekte ban sebebi değil heralde :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2012 Saat: 22:23)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraralar aklımdan böyle birşey geçti ama yapmadım hakkımla alıyım dedim :)

IP adresini değiştirmişsin zaten, IP adresini değiştirenleri yakından takip edeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2012 Saat: 22:24)Uchiha Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-08-2012 Saat: 22:23)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraralar aklımdan böyle birşey geçti ama yapmadım hakkımla alıyım dedim :)

IP adresini değiştirmişsin zaten, IP adresini değiştirenleri yakından takip edeceğim.

Transformicede mute ban yemiştim o yüzden ıp değiştirdim :)

Bu forumla bir alakası yok :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim IP Kazuyanınkiyle aynı ogirmiycek bana sengirdrdi bende yeni hesap açtım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Benim Yan Hesap Ban Yemişti Ama Bıraktım Artık Burdayım O yüzden Söyleyeyim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam bildiri için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2012 Saat: 16:48)Breathe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Benim Yan Hesap Ban Yemişti Ama Bıraktım Artık Burdayım O yüzden Söyleyeyim :)

Multi hesap açmak ban sebebi diye biliyorum ben :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer hesap değiştirecekse değildir. Ama hesap değiştirmeyi tavsiye etmiyoruz. Çünkü güvenlik açısından bir düşüş olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2012 Saat: 16:54)Uchiha Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer hesap değiştirecekse değildir. Ama hesap değiştirmeyi tavsiye etmiyoruz. Çünkü güvenlik açısından bir düşüş olabilir.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazi olaylar beni suphelendirdiginden dolayi konuyu guncelliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2012 Saat: 22:50)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim Başka Hesaplarım daha var ama diğer hesaplardan bu hesabıma rep verme gibi birşey yapmadım sizden ricam Ip adresimden tüm üyeliklerimi çıkartıp hepsini banlayabilirmisiniz ? RAPAEL hesabım hariç.

IP taramasinda sadece sizin hesabiniz cikmakta. Nicklerini verebilirseniz sevinirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2012 Saat: 23:02)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=3125
http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=4096

Durustlugunuzden dolayi tesekkur ediyorum. Iyi forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben birşey sormak istiyorum kendi yaptığım tasarım olmasına rahmen tasarım senin değil diye 7 ay ban yedi diğer hesabım neden böyle bi saçmalık oluyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim çok var hepsinin şifresini unutum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform