Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFeuer Bölüm Şefi Başvurusu
Ad & Soyad : Cengizhan YILDIZ
Okul: vermek istemiyorum
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: vermek istemiyorum
html bilgisi: Var
css bilgisi: Çok Az neredeyse yok.
php programlama bilgisi: Yok
diğer bilgileriniz: Grafik Tasarım & Photoshop
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : forum.mertkahveci.com - hilehack.com eskiden vardı fakat kapandı siteler
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz : deleteforumtr.10tl.net - hilehackforum.10tl.net
Şuanki rep puanınız: 18
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: Tema
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Evet, kendimi grafik ve tasarım alanında yenilikçi olarak niteliyorum.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: Adım Cengizhan YILDIZ 16 yaşındayım Rize / Çayeli'nde oturuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
%50 uyarınız vaar kabul edilir mi bilmem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten yarın açılacak, umarım seçilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
üyelere doğru düzgün yardım ettiğini görmedim forumdan bir uzun süre yok oluyorsun sonra gelip başvuru yapıyorsun bence çok erken.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence hiç erken değil, önceden hiç girmiyorum doğru şimdi hep güncelim. Şimdiki mesjalarıma bakarsan yardım ettiğini grebilirsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2012 Saat: 15:53)xFeuer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence hiç erken değil, önceden hiç girmiyorum doğru şimdi hep güncelim. Şimdiki mesjalarıma bakarsan yardım ettiğini grebilirsin :)

Ne yazıkki bu işler bize sorulmuyor admin bakacak biz değil ben görüşümü söyledim gerisi admin'e kalmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet, doğru sylüyorsun kardeşim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
500 mesajda 20 repin var. Ben 500 mesajdayken sanırım 50-60 rep felan vardı. FeneRLyy'nin dediği gibi daha çok erken bence. Seçim admin'e kalmış. Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar..
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit L34DRi yöneticilerle düzgün konuşun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2012 Saat: 16:42)xFeuer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olmuyorum arkadaşlar kilit soğuttunuz grevden resmen... Kilitleyin lütfen! Siz nasıl yetkilisiniz insan bi sadece başarılar der ben siz de hiç böyle yaptım mı? Ya fenerlyy? Ya young işin gücün laf sokmak zaten konu kilit! Çok güzel yetkililersiniz.

Kardeşim hep böyle yapıyorsun. Başarılar dedik işte daha ne?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş biraz kötü davranıyorsun gibime geliyor eğer öyle değilse özürdilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2012 Saat: 17:07)xFeuer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş biraz kötü davranıyorsun gibime geliyor eğer öyle değilse özürdilerim.

Çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahibim ama yenmeye çalışıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de öyle kişileri sevmiyorum biraz sakin olsan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2012 Saat: 17:09)xFeuer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de öyle kişileri sevmiyorum biraz sakin olsan :)

Sakin olmayı deniyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2012 Saat: 16:42)xFeuer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olmuyorum arkadaşlar kilit soğuttunuz grevden resmen... Kilitleyin lütfen! Siz nasıl yetkilisiniz insan bi sadece başarılar der ben siz de hiç böyle yaptım mı? Ya fenerlyy? Ya young işin gücün laf sokmak zaten konu kilit! Çok güzel yetkililersiniz.

kardeşim burası destek forumu lütfen konuşmalarına dikkat burada seni değerlendirmeliyiz yetersizsin bunu sana söylemesek başarılar desek geçsek senin için daha kötü nedeni kendini ozaman birşey sanacaksın yanlış bilgiler vereceksin ozaman görevinden alınman daha çok koyacak açık konuşuyorumki ileride bana ve Young'a hak veresin banada aynısını yaptı Ares ben ne dedim sadece kod bilgin 0 dedi bende 0 olmadığını özel mesaj ile kanıtlamak istedim bana dedi seni değerlendirmeliyiz yoksa olmaz dedi tamam deyip geçmen lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping