Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafiker Başvurusu ForumK
Merhaba.

Ad & Soyad : Fatih Bahri AYDIN
Okul:Anadolu Lisesi 3.sınıf
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: www.facebook.com/FatihBahri
html bilgisi:Yüksek
css bilgisi:Yüksek
php programlama bilgisi:Yüksek
diğer bilgileriniz: Photoshop tüm sürümler,PhotoFiltre,PhotoScape,Visual Basic,Dreamveawer tüm sürümler, Diğer grafik programlarından da anlarım.
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : Bir çok site var. forum.futbolcup.net (Grafiker) Forum Tayfa ... moderator olduğum çok forum var. 10-15 tane...
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz : Php Script çalışmalarım oldu.
Şuanki rep puanınız: 12
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: makine yok. Php script çalışmalarım oldu.
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Evet. Her ilki ben yaparım.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: Zekiyim. :) Programlama,grafik vb. vb. anlarım. MyBB vBulletin anlarım. Moderatörlük deneyimim çok fazla.Bir çok kez MyBB ve vBulletin forum kurdum.İngilizce (iyi) ve Almanca(orta) biliyorum.En önemlisi ahlaklıyım,güvenilirim,dürüstüm.

Örnek Çalışmalar:

5fgux.png

5fgvl.png

5fgwh.png

5fgwx.png

5fgxj.png

5fgyb.png

5fgyy.png

5fgzf.png

5fh01.png

5g4ky.gif

5g43x.png

GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir Grafikersin.Alınmalısın.Fakat 11 mesajın var.Onu 50 yapıp tekrar başvur.Admin kabul eder ;).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafiker olmak için;

1-Mesaj sayınız yetmiyor.
2-Üyelere yardımcı olmalısınız.

kriterlere uymanız gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2012 Saat: 23:14)CaqLaRybak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafiker olmak için;

1-Mesaj sayınız yetmiyor.
2-Üyelere yardımcı olmalısınız.

kriterlere uymanız gerekiyor.

(06-05-2012 Saat: 22:59)bilimsel Shun Kazami Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir Grafikersin.Alınmalısın.Fakat 11 mesajın var.Onu 50 yapıp tekrar başvur.Admin kabul eder ;).

Adminle konuştum bilgilerin yeterliyse mesaj sayın fazla sorun olmaz dedi :) Çalışmalar iyi ama değil mi ? :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fena Değil Çalışmaların Ama Üyelere Yardım Et.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence çalışmaların yeterli değil bunun dışında gerekli maddelere uygun değilsin mesaj sayın ve üyelere yardımcı olma konusunda konu kilitlenmeli bence !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Lütfen yorum yazmadan önce forum kurallarını okuyunuz.

[-]
Hızlı Cevap
Konu

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping