Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artık öldü bitti
Alıntı:Forum açma sitesi için artık uğraşmayın eskiden güzeldi tutardı artık sosyal medya bunları içinde barındırabiliyor.Grup kurma yönetici olma , sayfa açma vesaire.Bu özelliklerin hepsi de gelişmiş bir şekilde sosyal medya sitelerinde var.Bu sebepten kimse onlarca plugini , kurulumunu yapmakla uğraşmak istemiyor.Ancak şuan günümüzde bulunan forumlar elinde kitle bulundurmuş ve bu sayede devam eden forumlardır.

Şuan forum açmaya kalksanız boşuna uğraştığınızı sadece 5,6 dakika sonra anlarsınız veya 1,2 gün sonra.Ayrıca mybb diğer sistemlere göre biraz iyi diyebiliriz.Kodlaması , plugin alanı havuz gibi bildiğiniz.Bazen tek başına hevesli hevesli forum açanları görünce ağlayasım geliyor ama yapacak bir şeyimiz de yok.Şu ana kadar onlarca forum açtım ve ben asla forum açmayacağıma karar verdim.İşler hiç bir şekilde yürümeyecektir.

0.000.000.000.000.000.000
Byte Array Sayı 1 S.356
Yazarlar : DoberMan , xpmelih , kingveled , piskopat33 , mybbustad , Muratbeykum
İninal Barkod : 0000031707312
Coder & Web Tasarımcılar : xpmelih , mybbustad
Grafik motoru : JavaScript
IBAN : TR 50 0020 5000 00 78 1269 7000 01
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:....Bazen tek başına hevesli hevesli forum açanları görünce ağlayasım geliyor....

Niyeyse komik geldi bu kısım. Şöyle anlatayım ben kendi özgün isimli forumu 2013'te açtım. Ben açtığımda bana destek olan kimse yoktu. Sonra Berk isimli bir kullanıcı geldi destek oldu biraz. Sonrasında yine tamamen yalnızdım. Forum tutsun diye hep farklı kitleleri hedefledim. İlk açtığımda kategorileri bile alıntı olan bir forumdu. Wolfteam Destek diye başladığım forumda ne PES'i kaldı, ne M&B Warband'i ne Zula'sı ne de The Forest'ı. Torrentten söz etmiyorum bile. Film dizi paylaşımlarına da başlayacağım internetim bağlanınca (1 ay içinde) Kısaca tek kişiyle de forum oluyor. Hatta markalaştırmayı bile düşündüm bir ara. Maalesef ki domain avcılarının 2.695(indirimle 2500 yapıyorlar) dolar fiyat biçmesi tek engel gibi bir şey.

Şahsen forumu portal amacıyla kullanıyorum sıkıntı olmuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Ausgleicher
Forum sistemleri zamanında çokca kullanıldı. Bir noktadan sonra insanlar değişik tatlar aramaya başladı. Wordpress ve blog sistemleri bunu yakaladılar. İnsanlar artık forum manotonluğundan uzaklaşmak istiyordu. Bunda aslında bakıldığında forum sisteminin hep birbirini tekrarlaması ve ortaya düzgün bir değişimin çıkmamasıda insanları bu yola sürükledi denebilir. Çıkabilecek farkı sistemler veya MyBB kısmında yapılacak büyük değişikler bunu tekrar iyileştirebilir. Fakat insanları buna inandırmalarıda lazım. İleride Wp veya diğer sistemler kendilerini geliştirmediği takdirde pabuçlarının dama atılacağını düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
edit...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2018 Saat: 20:18)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Forum açma sitesi için artık uğraşmayın eskiden güzeldi tutardı artık sosyal medya bunları içinde barındırabiliyor.Grup kurma yönetici olma , sayfa açma vesaire.Bu özelliklerin hepsi de gelişmiş bir şekilde sosyal medya sitelerinde var.Bu sebepten kimse onlarca plugini , kurulumunu yapmakla uğraşmak istemiyor.Ancak şuan günümüzde bulunan forumlar elinde kitle bulundurmuş ve bu sayede devam eden forumlardır.

Şuan forum açmaya kalksanız boşuna uğraştığınızı sadece 5,6 dakika sonra anlarsınız veya 1,2 gün sonra.Ayrıca mybb diğer sistemlere göre biraz iyi diyebiliriz.Kodlaması , plugin alanı havuz gibi bildiğiniz.Bazen tek başına hevesli hevesli forum açanları görünce ağlayasım geliyor ama yapacak bir şeyimiz de yok.Şu ana kadar onlarca forum açtım ve ben asla forum açmayacağıma karar verdim.İşler hiç bir şekilde yürümeyecektir.

0.000.000.000.000.000.000
Byte Array Sayı 1 S.356
Yazarlar : DoberMan , xpmelih , kingveled , piskopat33 , mybbustad , Muratbeykum
İninal Barkod : 0000031707312
Coder & Web Tasarımcılar : xpmelih , mybbustad
Grafik motoru : JavaScript
IBAN : TR 50 0020 5000 00 78 1269 7000 01

Hiçbir şeyin bittiği yok insanlar adam gibi proje planlayıp, ekip kuramıyorlar sadece (:
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
hiçbir şey bitmiş değil.
Ara
Cevapla PGM
En cok tutulan siteler Forumlar. ne ara san var aradğını bula biliyorsun paylaşım yapa biliyorsun arkadaş ola biliyorsun saysam bitmez :) onun için 1 2 3 4 5 ay olduda tutmadı diyenler Emek ver paylaşımların yararlı olsun. ve içeriklerin okunacak bir şekilde olursa neden tutlmasın :) sucu forumda deil kendinde ara dostum
Ara
Cevapla PGM
Farkındalığını orataya koyanlar hala yaşıyor dediğim gibi yenilik önemli :)
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping