Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL Gazete - Ön Tanıtım
Merhaba D10 Üyeleri! Bugün gazetemizin tanıtımı ile karşınızdayım. Öncelikle gazete dağıtılırken bedavaya dağıtılmayacak. Dükkanda belirli bir sp karşılığında satılmasını istiyorum. (10 sp uygundur :)) Burada ki amaç sp ihtiyacı değil. Sadece ayrı bir keyif katmasını istiyorum. Ayrıca SP'ler bana gelmeyecek foruma bağışlanacak. @admin @TaaRRuz (Dükkana eklerseniz sevinirim.)

Gazetenin haftalık ön izlemeleri destekgazete.10tl.net forumunda yayınlanacak. Forumla ilgilenmek isteyenler öm gönderebilir.

Gazete her hafta pazartesi günü yayıma çıkarılacaktır. Ayrıca belirli zamanlarda duyurular yapılacaktır.

Gazetemizin ekibi:

Genel Yönetici: @Blogger
Yönetici Yardımcısı: @LastWorld
Editör: Bu rolü almak isteyenler yorum olarak yazabilir.
Tasarımcı: @Grafikeriniz
Köşe Yazarı: Bu rolü almak isteyenler yorum olarak yazabilir.
Köşe Yazarı 2: Bu rolü almak isteyenler yorum olarak yazabilir.
Köşe Yazarı 3: Bu rolü almak isteyenler yorum olarak yazabilir.
İmla Editörü: Bu rolü almak isteyenler yorum olarak yazabilir.

İlerleyen zamanlarda gazeteyi ingilizce olarak da sunmak istiyorum.

Eğer gazeteye abone olmak isteyenler mail adresini veya telefon numarasını öm olarak gönderebilir. Mail seçeneğini seçenlere mail, telefon numarası seçenlere ise sms ile hizmet verilecektir. (Örn: Destek Gazetesi 1 Numaralı Sayı Çıktı! -sayının linki-)

(Adminlerden izin alındı.)

Başarılar hepimize...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım konusunda yardımcı olabilirim proje hayata geçicekse ama bence destekgazete.10tl.net değil de gazete.10tl.net kullanılabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2018 Saat: 19:36)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım konusunda yardımcı olabilirim proje hayata geçicekse ama bence destekgazete.10tl.net değil de gazete.10tl.net kullanılabilir.

Tasarımcı olarak ekledim. gazete.10tl.net kullanılıyordu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekibi kurun biz destekleriz. Sp işi için premium bir kısım olabilir. Her hafta onu sp ile satabiliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence 10 sp, 5 sp gibi ücretlere satılmalı. Toplanan para ise çalışanlara maaş olarak verilir.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2018 Saat: 20:12)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence 10 sp, 5 sp gibi ücretlere satılmalı. Toplanan para ise çalışanlara maaş olarak verilir.

Taifun

Olabilir. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yönetici yardımcısı görevi için uygun isem o görevde bulunmak isterim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2018 Saat: 20:24)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yönetici yardımcısı görevi için uygun isem o görevde bulunmak isterim.

Tamamdır ekledim. İrtibatda olalım. Discordun varsa mesaj atarsan sevinirim: @Blogger#9854
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece Facebook ve Whatsapp kullanıyorum. Özel mesaj ile irtibata geçerim en kısa sürede.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel proje başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz işlerle uğraşmak yerine; şuandaki işlerin daha iyi-olumlu gitmesini sağlarsanız daha iyi olabilir.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 02:28)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz işlerle uğraşmak yerine; şuandaki işlerin daha iyi-olumlu gitmesini sağlarsanız daha iyi olabilir.

Görüşün için teşekkürler. Proje fikrini beğenmediysen görmemezlikten gelebilirsin.
Şuan ki işler derken ne kastettiğini anlayamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SP si olmayan satın alamayacak mı :) Bari onlar için bir demo yapalım. Yani en azından SP biriktirip, gazete almaya teşvik etsin. Ayrıca SP leri bize değil size verelim.Sizde gazete ekibi olarak aranızda uygun şekilde bölüşün.Biz her birinize tek tek veremeyiz ama her sayı için ortalama bir satış potansiyeli ile sana öderiz sende bölüştürürsün. Hem bu sayede sende çok çalışana çok, daha az çalışana daha az verirsin.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 10:45)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SP si olmayan satın alamayacak mı :) Bari onlar için bir demo yapalım. Yani en azından SP biriktirip, gazete almaya teşvik etsin. Ayrıca SP leri bize değil size verelim.Sizde gazete ekibi olarak aranızda uygun şekilde bölüşün.Biz her birinize tek tek veremeyiz ama her sayı için ortalama bir satış potansiyeli ile sana öderiz sende bölüştürürsün. Hem bu sayede sende çok çalışana çok, daha az çalışana daha az verirsin.

Gayet mantıklı, öneri için teşekkürler hocam. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gazete bulmacalarına denk olarak kodlama soruları sorulabilir. w3s tarzı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 11:50)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gazete bulmacalarına denk olarak kodlama soruları sorulabilir. w3s tarzı.

evet bu da aklımdaydı. Hatta zor bir bulmaca olacak ve çözen ilk 3 kişiye ödüller verilecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 02:28)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz işlerle uğraşmak yerine; şuandaki işlerin daha iyi-olumlu gitmesini sağlarsanız daha iyi olabilir.

Başkalarının açığını aramaktan iyidir en azından.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 10:45)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SP si olmayan satın alamayacak mı :) Bari onlar için bir demo yapalım. Yani en azından SP biriktirip, gazete almaya teşvik etsin. Ayrıca SP leri bize değil size verelim.Sizde gazete ekibi olarak aranızda uygun şekilde bölüşün.Biz her birinize tek tek veremeyiz ama her sayı için ortalama bir satış potansiyeli ile sana öderiz sende bölüştürürsün. Hem bu sayede sende çok çalışana çok, daha az çalışana daha az verirsin.

SP ile satmak yerine yarışma için de ufak yarışmalar düzenleyerek çeşitli ödüller vermek daha mantıklı olur bence sp ile sınırlandırmamak lazım.. Mesela gazete içindeki bir yarışmayı kazanan kişinin sitesi var ise sitesinin logo,rank,banner tasarımlarını yapabilirim yoksa kendisine bir avatar,imza tasarımı yapabilirim kodlamayla arası iyi olan arkadaşlar kazanan kişinin sitesine çeşitli özel kod yapabilir hoş bir duyuru panosu gibi vs. hem ödüller çeşitlenmiş olur ve sp zorunluluğu ortadan kalkar. Belki adam yeni forum açtı forumuyla alakalı burada tema vs. arıyor 100sp ye ulaşabilmek için bir çok konu açıp yorum atması gerekli bu önerimi değerlendirin derim
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gazete ile ilgili tanıtım, logo, afiş vs. her şey hazırlandı. Geriye kaldı gazetenin içeriği. Yavaş yavaş başlıyoruz, ekibe gelmek isteyenlere kapımız açık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gazete işi ne durumda @Blogger ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping