Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Uygun Olmayan kod hatası çözümü
Arkadaslar kendıme bır forum kurdum. [Yine yeni yeniden ]. ama uygun olmayan kod hatası diye bir şey çıkıyor.Bu da foruma üye olduktan sonra giriş yap kısmından giriş yapınca oluyor yani /member.php den.
ama /member.php?action=login den giriş yapılıyor yani ana sayfadaki giriş butonundan değilde dediğim linkten giriş yapılabiliyor.bende ana sayfadaki giriş butonunu dediğim linke yonlendırmeye calıstım ama olmadı forum forumoyuncu.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çözüme ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98087
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2018 Saat: 23:47)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çözüme ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98087

saol adamım cidden çok aradım bunu ama bulamamıştım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim, sorununuzun çözüldüğüne sevindim, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok yararlı oldu teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel mi acaba aynı sorun bende var ama tabiki giriş yapamıyorum .

Uygun olmayan kod hatası. Bu işlemi doğru bir şekilde yaptığınızdan emin misiniz? Lütfen geri dönüp tekrar deneyiniz.

Site adresi kaldırılmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba Kumgibi07;

✅ Konuya bırakılan bağlantıdaki içerik günceldir. 2. Yorumdaki linke (Yada kısaca bana tıklat) gidip adımları uygulayın.  Sorun kendiliğinden çözülecektir...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Yorum İçin Teşşekürler . Sorunu Mybb Bırakarak Çözdüm :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-02-2020 Saat: 16:33)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Kumgibi07;

✅ Konuya bırakılan bağlantıdaki içerik günceldir. 2. Yorumdaki linke (Yada kısaca bana tıklat) gidip adımları uygulayın.  Sorun kendiliğinden çözülecektir...

- Konu ile alakalı olmayacak fakat konuda yorumumu gördüm ve yazmak istedim...

Zamanında o kadar çok kullanıcıya sorduğu sorular hakkında destek vermişim ki bazılarını hatırlamıyorum bile. Şu an fazla destek istenmiyor açıkçası, hevesim yavaş yavaş kaçmaya başladı. :)

Aslında, önceden demiştim şu an bize destek için ihtiyaç olmamasının hem iyi hem de kötü yanları var.

Kullanıcıların kendi sorunlarını artık kendisi çözmesi olabilir, bu çok iyi bir şey.

Fakat artık sistem eskisi kadar kullanılmıyorsa bu en kötüsü...

@Nextworld
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
(04-02-2020 Saat: 16:49)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-02-2020 Saat: 16:33)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Kumgibi07;

Zamanında o kadar çok kullanıcıya sorduğu sorular hakkında destek vermişim ki bazılarını hatırlamıyorum bile. Şu an fazla destek istenmiyor açıkçası, hevesim yavaş yavaş kaçmaya başladı. :)

Aslında, önceden demiştim şu an bize destek için ihtiyaç olmamasının hem iyi hem de kötü yanları var.

Kullanıcıların kendi sorunlarını artık kendisi çözmesi olabilir, bu çok iyi bir şey.

@Nextworld

Açıkçası forumla ilk defa tanıştığım dönemde en çok yardım eden kişi siz olmuştunuz. O dönem bana çok destek vermiştiniz. Edindiğim bilgileri bende dilim döndüğünce aktarmaya çalışıyorum. Forumda yapılabilecek çok şey var. Örnek olarak bu hata vb. bir forum kurulduğunda berberinde gelen kronik hataların düzeltilmesi gerek. Eklentilerin Türkçeleştirilmesi gerek. Admin ben olsam eklentiler için kategori açıp(yuklu) her eklentinin konusunu açardım. Teknik ekip her hafta 2 eklentiyi foruma uygun şekilde geliştirip özelleştirmeler yaparak Türkçe olarak sunabilirler. Sonra bazı dil dosyalarının php lerinin düzenlenmesi lazım. Bunlar hep + değerler. Forumda can atan çok kişi var, bunlar forumun lehine adımlar... Benim önerim budur. Admin beyin tercihidir, istemezse yapılmaz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(04-02-2020 Saat: 18:23)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-02-2020 Saat: 16:49)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Nextworld

Açıkçası forumla ilk defa tanıştığım dönemde en çok yardım eden kişi siz olmuştunuz. O dönem bana çok destek vermiştiniz. Edindiğim bilgileri bende dilim döndüğünce aktarmaya çalışıyorum. Forumda yapılabilecek çok şey var. Örnek olarak bu hata vb. bir forum kurulduğunda berberinde gelen kronik hataların düzeltilmesi gerek. Eklentilerin Türkçeleştirilmesi gerek. Admin ben olsam eklentiler için kategori açıp(yuklu) her eklentinin konusunu açardım. Teknik ekip her hafta 2 eklentiyi foruma uygun şekilde geliştirip özelleştirmeler yaparak Türkçe olarak sunabilirler. Sonra bazı dil dosyalarının php lerinin düzenlenmesi lazım. Bunlar hep + değerler. Forumda can atan çok kişi var, bunlar forumun lehine adımlar... Benim önerim budur. Admin beyin tercihidir, istemezse yapılmaz.

- Teşekkür ederim.

Evet, sitede yapılabilecek çok şey var. Eklentiler ile ilgilenmekte bu konulardan birisi, en çok bu konu üzerinde durmaya çalışıyorum imkanlar dahilinde.

Fakat zaman kısıtlı, bunu sende bilirsin. Bazen benim bazen de diğer site yöneticilerinin yetişemediği konular tabii oluyor.

Siteye olan eski rağbet şu an yok. Bunu diğer site yöneticileride biliyor, bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Siteye MyBB 1.8.22 güncellemesi yapılmasını bekliyorum, bazı oluşan hatalara tekrardan ilk olarak çözüm bulmayı özlemişim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping