Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog İçin Tema
blogumun içeriği : yazılım donanım teknoloji haberleri
buna uygun güzel bir tema varmı

görsel ve indirme linkiyle paylaşırsanız sevinirim cok fazla baktım adam akıllı tema bulamadım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
elimde çok güzel bi tema var fakat sp ile anlaşabiliriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
edit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
*** neden ön yargıya kapılıyorsun zeki arkadaşım. bahsettiğim tema ücretli satın alındı. bir gözlük takmanı tavsiye ediyorum sayın üstün zekalı arkadaşımız :)

@shelby hocam bakarsanız sevinirim. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha sakin olalım arkadaşlar. Hakaretlerle bir yere varamayız. Üstteki yoruma bu kadar kızacak ne vardı anlamadımda. Biraz daha anlayışlı olalım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 16:56)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: *** neden ön yargıya kapılıyorsun zeki arkadaşım. bahsettiğim tema ücretli satın alındı. bir gözlük takmanı tavsiye ediyorum sayın üstün zekalı arkadaşımız :)

*** tema ücretli diye güzel mi olacak ? resim koysana nedir ne değildir ** zaten ücretli temaları demo'dan araklamam 10-15 dakkamı alır.

-düzgün blogger tema öneriniz varsa resim ve indirme linki koyarsanız sevinirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben valla seo blogger templates yazarak sevdiğim tasarımları indiriyom
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 20:47)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben valla seo blogger templates yazarak sevdiğim tasarımları indiriyom

sevdiğin birini atsana 6 site gezdim hala tema tema diye geziyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
valla şu an nulled kullanıyom seomu batırdı tasarımı harika diye seviyom sana bağlı sonuçta ismini her yerde duymuşundur o nulled temanın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://pluto.pinsupreme.com/
bu sitedeki tema çok güzel. teknoloji haberleri için kullanılabilir diye düşünüyorum.
vov.
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 21:20)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
http://pluto.pinsupreme.com/
bu sitedeki tema çok güzel. teknoloji haberleri için kullanılabilir diye düşünüyorum.
shiftdelete.net temasına benzer temalarınız varmı? indirme linklerinide koyarsanz sevinirim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 20:29)javabex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 16:56)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: *** neden ön yargıya kapılıyorsun zeki arkadaşım. bahsettiğim tema ücretli satın alındı. bir gözlük takmanı tavsiye ediyorum sayın üstün zekalı arkadaşımız :)

*** tema ücretli diye güzel mi olacak ? resim koysana nedir ne değildir **** zaten ücretli temaları demo'dan araklamam 10-15 dakkamı alır.

-düzgün blogger tema öneriniz varsa resim ve indirme linki koyarsanız sevinirim.

bilmem belki cidden aklını kullanamıyorsundur. tema seçimi yaparken nelere dikkat edeceğini bilmiyorsan o senin ****
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 21:58)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 16:56)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: **** neden ön yargıya kapılıyorsun zeki arkadaşım. bahsettiğim tema ücretli satın alındı. bir gözlük takmanı tavsiye ediyorum sayın üstün zekalı arkadaşımız :)

***tema ücretli diye güzel mi olacak ? resim koysana nedir ne değildir ***** zaten ücretli temaları demo'dan araklamam 10-15 dakkamı alır.

bilmem belki cidden aklını kullanamıyorsundur. tema seçimi yaparken nelere dikkat edeceğini bilmiyorsan o senin sersemliğin.

:D hala yazıyorsun , birincisi ****dikkat ederek seçsem ne olacak ? ikincisi göstersene o dandik temayı merak ettim  üçüncüsü merak etme herşeye dikkat ederek bakıyorum o yüzden beğenmiyorum anladın mı ? sen şimdi kendi **** yükseltmeye devam et. konunun içine ettin teşekkür ederim *****
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 22:04)javabex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 16:56)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ****** neden ön yargıya kapılıyorsun zeki arkadaşım. bahsettiğim tema ücretli satın alındı. bir gözlük takmanı tavsiye ediyorum sayın üstün zekalı arkadaşımız :)

***tema ücretli diye güzel mi olacak ? resim koysana nedir ne değildir ***** zaten ücretli temaları demo'dan araklamam 10-15 dakkamı alır.

bilmem belki cidden aklını kullanamıyorsundur. tema seçimi yaparken nelere dikkat edeceğini bilmiyorsan o senin ******

:D hala yazıyorsun , birincisi ***** dikkat ederek seçsem ne olacak ? ikincisi göstersene o dandik temayı merak ettim  üçüncüsü merak etme herşeye dikkat ederek bakıyorum o yüzden beğenmiyorum anladın mı ? sen şimdi kendi **** yükseltmeye devam et. konunun içine ettin teşekkür ederim *****

ailenden aldığın terbiyeyi buraya yansıtman çok hoş. nasıl bir aileden geldiğini çok güzel belli ediyorsun, terbiyesiz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 22:24)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 22:04)javabex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 16:56)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ** neden ön yargıya kapılıyorsun zeki arkadaşım. bahsettiğim tema ücretli satın alındı. bir gözlük takmanı tavsiye ediyorum sayın üstün zekalı arkadaşımız :)

****tema ücretli diye güzel mi olacak ? resim koysana nedir ne değildir *** zaten ücretli temaları demo'dan araklamam 10-15 dakkamı alır.

bilmem belki cidden aklını kullanamıyorsundur. tema seçimi yaparken nelere dikkat edeceğini bilmiyorsan o senin ****

:D hala yazıyorsun , birincisi **** dikkat ederek seçsem ne olacak ? ikincisi göstersene o dandik temayı merak ettim  üçüncüsü merak etme herşeye dikkat ederek bakıyorum o yüzden beğenmiyorum anladın mı ? sen şimdi kendi **** yükseltmeye devam et. konunun içine ettin teşekkür ederim ***

ailenden aldığın terbiyeyi buraya yansıtman çok hoş. nasıl bir aileden geldiğini çok güzel belli ediyorsun, terbiyesiz.

sölemek gerekirse babam avukat annem öğretmen bende yakın bir tarihte işe başlayacak birisi.
artık cevap verecek noktaya gelemedin de terbiyemden mi vurmaya çalışıyorsun (:

şimdi senden 4 şey istiyeceğim
1.
beni yerden yere vurup cevap veremeyecek noktaya getir
2. yada yorum yazma yürü git.
3. tema önerisi söyleyin dedim de temayı at bakayım neymiş he ? eğu eğu bi teğma vağr beğnde sepe ile vererem 
4. merak ettim kimsin anlat bakayım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neden bir yönetici uyardığı halde (sözlü uyarı) tartışmaya devam ediyorsunuz? Neden birbirinizle güzel güzel anlaşmak yerine kavga çıkarıyorsunuz, anlamıyorum. Biraz daha kırıcı olmamaya çalışalım lütfen arkadaşlar, burası kavga forumu falan değil. Ayrıca kavga hangi yorum ile başladı? @Shelby admin yorumu editlediğinden göremedim, Lütfen kavga çıkartmayın, hakaret sansürlenip kavga çıkartan kullanıcılara gerekli uyarı verilmiştir, kolay gelsin. Herkes işine baksın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 23:03)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden bir yönetici uyardığı halde (sözlü uyarı) tartışmaya devam ediyorsunuz? Neden birbirinizle güzel güzel anlaşmak yerine kavga çıkarıyorsunuz, anlamıyorum. Biraz daha kırıcı olmamaya çalışalım lütfen arkadaşlar, burası kavga forumu falan değil. Ayrıca kavga hangi yorum ile başladı? @Shelby admin yorumu editlediğinden göremedim, Lütfen kavga çıkartmayın, hakaret sansürlenip kavga çıkartan kullanıcılara gerekli uyarı verilmiştir, kolay gelsin. Herkes işine baksın.

sana ***, **** denilse...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
adam akıllı tema öneren yoksa *** böyle destek sitesini,

forumda her bi destekte bi *** çıkartmak zorundamısınız

amdin daha önceki konulardan bakmıştım bu 10tl.net e yatırım yapmışsın acaba merak ediyorum 10tl.net kullanıp meşhur olmuş tutmuş bir forum var mı? destek desek ordan copy burdan paste...

zaten ne desteği :D yetkililer yetkililere yardım ediyo üye varsada yetkili olmak için geliyo aktif üyeler belli gelen belli giden belli desteğinize **** alırsanız sevinirim *** baya zekiymiş

desteğiniz bumu ya??

neyse buradan bu kadar **** çıktı bi desteği adam ****

bu foruma bidaha girmeyecem mesaj atarsanız **** olmaz

eymenbex@hotmail.com
javabexofficial@gmail.com mail atın ordan çırpının
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2018 Saat: 23:05)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 23:03)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden bir yönetici uyardığı halde (sözlü uyarı) tartışmaya devam ediyorsunuz? Neden birbirinizle güzel güzel anlaşmak yerine kavga çıkarıyorsunuz, anlamıyorum. Biraz daha kırıcı olmamaya çalışalım lütfen arkadaşlar, burası kavga forumu falan değil. Ayrıca kavga hangi yorum ile başladı? @Shelby admin yorumu editlediğinden göremedim, Lütfen kavga çıkartmayın, hakaret sansürlenip kavga çıkartan kullanıcılara gerekli uyarı verilmiştir, kolay gelsin. Herkes işine baksın.

sana ***, **** denilse...

Rapor Et butonunu boşuna mı koyduk? Öyle bir şey denilirse rapor ediceksin. Hakarete hakaretle karşılık vermek senide suçlu durumuna düşürür.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
APerioN SİLİYORSAN konuyuda sil buradan maalesef destek alınmıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping