Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edildi [Bitti]-arvoX. - AR-GE Ekibi Başvurusu
Star 
Bilgiler silinmiştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim Arda kardeşim. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arda bak kardeşim seni severim her ne olursa olsun ama "Bildiğiniz gibi, bazı tatsız günler yaşadık. (birileri yüzünden.) Ve bu kişiler bu forumda kötü bir yer almamı isteyen kişilerdi." Kimse seni zorlamadı sen kendi seçimini yaptın.
Kaan abi sana kendi istifa konusunda benim tarafi mı tuttuğunu düşünürlerse yetkini alırlar demedimi

Bu yorum okunduktan sonra tartışma çıkarmam sebebiyle süresiz banlanacam belki ama ben yanlış bir şey söylemediğimin arkasındayım.

Başarılar dilerim kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2018 Saat: 23:02)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arda bak kardeşim seni severim her ne olursa olsun ama "Bildiğiniz gibi, bazı tatsız günler yaşadık. (birileri yüzünden.) Ve bu kişiler bu forumda kötü bir yer almamı isteyen kişilerdi." Kimse seni zorlamadı sen kendi seçimini yaptın.
Kaan abi sana kendi  istifa konusunda benim tarafi mı tuttuğunu düşünürlerse yetkini alırlar demedimi

Bu yorum okunduktan sonra tartışma çıkarmam sebebiyle süresiz banlanacam belki ama ben yanlış bir şey söylemediğimin arkasındayım.

Bu konunun üzerinde durmak istemiyorum, teşekkürler yorumun için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2018 Saat: 23:04)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-07-2018 Saat: 23:02)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arda bak kardeşim seni severim her ne olursa olsun ama "Bildiğiniz gibi, bazı tatsız günler yaşadık. (birileri yüzünden.) Ve bu kişiler bu forumda kötü bir yer almamı isteyen kişilerdi." Kimse seni zorlamadı sen kendi seçimini yaptın.
Kaan abi sana kendi  istifa konusunda benim tarafi mı tuttuğunu düşünürlerse yetkini alırlar demedimi

Bu konunun üzerinde durmak istemiyorum, teşekkürler yorumun için.

Bence de fazla uzatmayalım.
Rica ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
PHP Kod:
$degisken "Hynes"
Başarılar dilerim :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim erken bence çünkü banından 1 ay daha oldu yada olmadı başvuru yapıyorsun ondan sonra istifa sonra tekrar nereye kadar sürecek :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2018 Saat: 00:11)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
PHP Kod:
$degisken "Hynes"
Başarılar dilerim :)

Hakaretlere tahammül yok. 1 hafta ban.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2018 Saat: 00:19)#Baran Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim erken bence çünkü banından 1 ay daha oldu yada olmadı başvuru yapıyorsun ondan sonra istifa sonra tekrar nereye kadar sürecek :)

Başvuru konumda gerekli açıklamayı yaptım, teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Umarım istediğin kademeye Ulaşırsın benden sana küçük bir tavsiye herdaim kendin ol sakin ol kendini bilki doğru adımlar atabilesin :)

Esenlikler Dilerim.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arda Başarılar Dilerim Fakat İstifa Etmeseydin Belki Daha Bir Üst Kademeye Çıkabilirdin Tekrardan Başarılar Geçmiş Geçmişte Kaldı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. Başvuru ile ilgili raporu 1 hafta içerisinde adminlere bildiririm. Bilginize @atakaj
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler arkadaşlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim Arda, kısa zamanda kendini güzel bir şekilde geliştirdiğine inanıyorum umarım devam edersin. Unutma ki her şey forum değil. :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2018 Saat: 19:01)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim Arda, kısa zamanda kendini güzel bir şekilde geliştirdiğine inanıyorum umarım devam edersin. Unutma ki her şey forum değil. :)

Teşekkürler Berat. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu günceldir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu günceldir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar. +Yarım kalan projeler devam edecek mi?

Taifun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-07-2018 Saat: 14:11)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar. +Yarım kalan projeler devam edecek mi?

Taifun

Tabii ki. Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Arda :) , Umarım istediğin yere tekrardan gelirsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App