Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destekle ilgili öneriler konusu
İllaki herkesin gözüne takılan küçük detaylar olur ve bunlar söylenmek istenir. Üyelerin her zaman yazabileceği böyle bir konu açmak istedim. Güncelliği korunabilir ve her zaman bakabilirsin istersen. @Shelby
Örneğin ben genel bakıştaki konunun ne zaman önce açıldığı yazan yazıların kaldırılmasını istiyorum çünkü göze çok kötü görünüyor. Eğer kaldırılırsa çok iyi olur, ihtiyaç olan da bir şey değil. (Genel şablonlarda {$zaman} değişkeni)

Tema hakkında:
Destekteki eski temalardan hiç iz kalmadı. Doğru dürüst ne adları var ne bir şey. Hiçbir şey düzenli değil bu konuda. Her zaman temalar alelacele yetiştirilmeye çalışıldı ve doğru dürüst kullanışlı bir şey gelmedi. Geldikten sonra da adminler istediği gibi düzenlediği için temayı ve diğer şeyleri kullanışlılığı daha da azaldı ve karışıklığı arttı. Tema konusunda yapılacak şeyin bir özeti:
- Default temayı daha düzenli ve kullanışlı hale getirerek ve orijinal halinden uzaklaştırmayarak bir tema yapmak
- Okunaklı ve orantılı olmasını sağlamak
- Her dakika kafa estiğinde bir şey eklememek
- Sade font kullanıp göz yormamak
- Postbitte sadeleşmeye gitmek ve avatarları bir yuvarlağın içine sıkıştırma zorunluluğunu kaldırıp kullanıcıların istediği gibi istediği boyutta avatar yüklemesine olanak tanımak
- Postbite bin tane renk eklememek(yetkililerin ön plana çıkmasını engellemek, mümkünse ranklarda arka plan rengi kullanmamak), daha fazla özelleştirmeye izin vermek, özel profil alanları açıp postbite yazdırmak.
Bu forumda bir süre sürekli default tema vardı ve açıkçası ben o sıralar tema varkenki zamanlardan çok daha memnundum orası burası kaydırılsa da. Sen bu kadar laf ediyorsun Bay Mert, eski tema ekibi lideri hadi sen yap bakalım derseniz bir şartım olur, bana bu site üzerinden birkaç günlük tema yapma yetkisi verin. Belki de bir gün. Eh, tabii güvenirseniz. Kısa süre vermemin sebebi de bunun default temadan sağlanabilmesinin kolay olduğu ve hizalama tekniğinin basitliği, görsellik çok zaman alır ancak görsellik arttıkça düzensizlik artar ve bir türü şeyleri bir araya getiremezsiniz.
Ha bir de, diyorsunuz sen tema yapacaksın iyi tamam da, daha önce adamlar böyle bir tema yaptı nolacak bunların emeği? Zırt pırt tema mı değiştireceğiz? Siz bana yaptırın, bir süre benim yaptığım varsayılan kalsın, eminim ki insanlar benimkini daha çok sevecektir. (Burada bir varsayım üzerine bu kadar yazı yazdım bu da hala siteyle ilgili olduğumu gösterir)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani burası destek forumu öyle şahane temaya gerek duymamak lazım , açıkçası avatar kısmına katılmıyorum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle, forumdan ayrıldıktan sonra önerilerden bulunman güzel, takdir ediyorum. Tabii takip ederiz ben mi ederim başkaları mı bilemem şuan...

- Genel bakıştan zamanları kaldırdım.
- Destek sitesiyiz sonuç olarak kullanışlılık tek istek temalarda. Eğer böyle bir işe girilirse bütün ihtiyaçlar düşünülerek yapılması lazım. Sonradan dediğin oluyor. " Geldikten sonra da adminler istediği gibi düzenlediği için temayı"
- Default temadan edit yapılabilir. Eğer olacaksa, Hızlı ve işe yarar hale getirmek amaç olur dediğin gibi. Bize gerekli olan bir de bunun mobil uyumlu olması.. Posbit konusunda hak verebilirim. Şuan ki gayet iyi, yuvarlaklar benimde hoşuma gitmiyor.

O dediğin işi diğer adminler ile konuşmak lazım. Sonuçta tek verilecek bir karar değil. Tema için yetkiyi. Onlara da etiket atabilirsin veya özel olarak konuşabilirsin.

Görüşmek dileği ile.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-06-2018 Saat: 17:11)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle, forumdan ayrıldıktan sonra önerilerden bulunman güzel, takdir ediyorum. Tabii takip ederiz ben mi ederim başkaları mı bilemem şuan...

- Genel bakıştan zamanları kaldırdım.
- Destek sitesiyiz sonuç olarak kullanışlılık tek istek temalarda. Eğer böyle bir işe girilirse bütün ihtiyaçlar düşünülerek yapılması lazım. Sonradan dediğin oluyor. " Geldikten sonra da adminler istediği gibi düzenlediği için temayı"
- Default temadan edit yapılabilir. Eğer olacaksa, Hızlı ve işe yarar hale getirmek amaç olur dediğin gibi. Bize gerekli olan bir de bunun mobil uyumlu olması.. Posbit konusunda hak verebilirim. Şuan ki gayet iyi, yuvarlaklar benimde hoşuma gitmiyor.

O dediğin işi diğer adminler ile konuşmak lazım. Sonuçta tek verilecek bir karar değil. Tema için yetkiyi. Onlara da etiket atabilirsin veya özel olarak konuşabilirsin.

Görüşmek dileği ile.

Öncelikle açıklayayım, temanın bu site üzerinden yapılmasını istememin sebebi bu büyük içeriğe göre her şeyi tasarlamak, sonradan hesaplar bozuluyor oturmuyor bazı şeyler. Etiketliyorum adminleri de bu işin ehemmiyeti onlar için ne kadar, tartışılır. Mobil uyumlu olması konusunda bir kere responsive yapmayı denemiştim ancak başarılı olmayıp yapamamıştım. Tekrar denerim onu, yapamazsam ya başkalarından yardım alırım ya da mobil için GoMobile tarzı bir tema kullanılabilir.
@admin @TaaRRuz

(12-06-2018 Saat: 15:12)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani burası destek forumu öyle şahane temaya gerek duymamak lazım , açıkçası avatar kısmına katılmıyorum.

Ben de aynı şeyi diyorum. Zaten default temanın olayı yetiyor. Tek ihtiyaç düzgün görüntü ve kullanım basitliği. Herkes kare avatar kullanmak zorunda değil Murat, her avatar koyarken kare şeklinde kırpmak zorunda kalıyorum hoş değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni tema mobilde çok sıkıntılı ve ben hala eski tema’yı kullanıyorum . Pcdede mobildede.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesajım bulunsun dönücem konuya
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek temanın değil de bazı ayarların da düzenlenmesi lazım. Belki de bazıları burası ilk kurulduğundan beri aynı duran ayarlar. (sorunlu profil alanları gibi)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
* Paraya kıyıp şu tema satın alınmalı.
* Rütbeler sadeleştirilmeli.
* Forumda huzursuzluk çıkaranlar(aşırı derecede değilse) ban değil susturma cezası almalı, sürekli birbiriyle didişen üyelerin birbirlerini geçici olarak görmemeleri sağlanmalı.
* Başka sitelerden kopyalanan içerikler silinmeli ve yenilerinin açılmasına izin verilmemeli.
* Yetkili başvuruları forumda konu açarak değil, adminlere form göndererek yapılmalı.
* Kimin neyden ceza alacağı düzgün bir şekilde listelenip duyurulmalı.
* Kategoriler sadeleşmeli, mybb/webmaster/seo destek sitesi tarzında yeniden düzenlenmeli.
* Forum .com uzantılı başka bir adrese taşınmalı. (10tldestek.com)
* Dükkan/pazar sistemindeki karışıklıklar giderilmeli.
* Forum 10tl.net dışı sitelere de destek sağlamalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2018 Saat: 17:24)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: * Paraya kıyıp şu tema satın alınmalı.
* Rütbeler sadeleştirilmeli.
* Forumda huzursuzluk çıkaranlar(aşırı derecede değilse) ban değil susturma cezası almalı, sürekli birbiriyle didişen üyelerin birbirlerini geçici olarak görmemeleri sağlanmalı.
* Başka sitelerden kopyalanan içerikler silinmeli ve yenilerinin açılmasına izin verilmemeli.
* Yetkili başvuruları forumda konu açarak değil, adminlere form göndererek yapılmalı.
* Kimin neyden ceza alacağı düzgün bir şekilde listelenip duyurulmalı.
* Kategoriler sadeleşmeli, mybb/webmaster/seo destek sitesi tarzında yeniden düzenlenmeli.
* Dükkan/pazar sistemindeki karışıklıklar giderilmeli.
* Forum 10tl.net dışı sitelere de destek sağlamalı.

İlginç bir öneri , bahsettiğiniz tema da güzel :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sunduğum teklifi geri çekiyorum. Yardım etmek istemiyorum çünkü yardım almak istemiyorsunuz. İstersiniz de aslında, beleşten geldiği için neden olmasın? Ama eh işte, gerek de yok değil mi? O yüzden boş verin benim dediğimi. Böylesi daha iyi.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konular uçup gidiyor neden daha açıyorsunuz :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power özel mesajdan sebebini iletme şansın var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2018 Saat: 17:38)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power özel mesajdan sebebini iletme şansın var mı?

Adam belirtmiş işte iplenmemesinden bahsediyor.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Shelby Aklıma bir fikir geldi burada paylaşayım. Bundan sonra huzursuzluk çıkaran üyeleri ban cezası gerektirmeyenleri hafif uyarı puanı ve konulara yorum atamama ve özel mesaj gönderememe cezası verebiliriz. Tabiki süreli bir şekilde. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?
@TaaRRuZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ diğer adminler konuyu/öneriyi inceleyebilirler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu anki genel bakış daha iyi olmuş.

(17-06-2018 Saat: 20:24)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Shelby Aklıma bir fikir geldi burada paylaşayım. Bundan sonra huzursuzluk çıkaran üyeleri ban cezası gerektirmeyenleri hafif uyarı puanı ve konulara yorum atamama ve özel mesaj gönderememe cezası verebiliriz. Tabiki süreli bir şekilde. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?
@TaaRRuZ

Yorum atamama cezası en mantıklısı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuda ki önerileri en önemliden az önemliye doğru birisi 10 maddeye kadar düşürüp gönderebilir mi? Bunu aramızda görüşelim ve bazı önerileri karşılamaya başlayalım.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2018 Saat: 14:52)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda ki önerileri en önemliden az önemliye doğru birisi 10 maddeye kadar düşürüp gönderebilir mi? Bunu aramızda görüşelim ve bazı önerileri karşılamaya başlayalım.

Hallettim, özel mesaj ile yolladım. @taarruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2018 Saat: 15:21)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2018 Saat: 14:52)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda ki önerileri en önemliden az önemliye doğru birisi 10 maddeye kadar düşürüp gönderebilir mi? Bunu aramızda görüşelim ve bazı önerileri karşılamaya başlayalım.

Bu konu ile yetkili kadrodan birisi ilgilenebilir. Sisteme sitem edip,sürü kişiyi ifşa edip ban cezası yiyen bir kullanıcı değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2018 Saat: 15:43)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2018 Saat: 15:21)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bu konu ile yetkili kadrodan birisi ilgilenebilir. Sisteme sitem edip,sürü kişiyi ifşa edip ban cezası yiyen bir kullanıcı değil.

Amacın tartışma çıkarmak mı? Sisteme nerde küfür etmişim? Sen sistem ile ilgilenmezken ben burada sistem ile ilgileniyordum adminle beraber. Gecemi katmayıp sistem ile ilgilendim. Benim sadece bir kişi ile sorunum vardı onuda hallettik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping