Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dersler 25 dakika olacak
Eğitim sistemiyle ilgilenmeye başladılar sanırsam derslerin 25 dakika olacağını düşünüyorlar sizce iyi mi oldu ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olursa benim açımdan iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle uygun olmaz.Konsantre olunmaz derse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
25 Dakikada ne öğreneceğiz acaba :) Millet kurs vs. yapıyorken bir de ders süresi azaltılıyor. Ders süresini azaltıp dersleri arttırsalar karman çorman olacaz her halde.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle bir şey olmayacağı için umutlanmayalım boşa zaten ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz okulda çok konuştuk. Felsefe hocamız güzel bir program hazırladı :) Kendi çapında.
--
Zaten derslerin 25 dakikasında ders işliyoruz 15 dakikası geyik :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-10-2017 Saat: 19:53)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öyle bir şey olmayacağı için umutlanmayalım boşa zaten ;)

Kod:
http://www.trthaber.com/haber/gundem/bir-ders-saati-icin-20-25-dakika-en-ideali-337594.html

Bunada bakın.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mehmet'in bahsettiği geyik olayı olmayacak. Direk derse giriş gelişme sonuç. 25 dakikaya sığdıracaklar. Pek fark yok. Zaman tasarrufu. Süre yerine ders sayısı inmeli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-10-2017 Saat: 19:52)Amélie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 25 Dakikada ne öğreneceğiz acaba :) Millet kurs vs. yapıyorken bir de ders süresi azaltılıyor. Ders süresini azaltıp dersleri arttırsalar karman çorman olacaz her halde.

Katılıyorum. Çok saçma olurdu. Matematik dersinizde bir problem çözmek 10 dakikaya alıyor, 2 problem mi öğrenecekler? Fen (Fizik, Kimya, Biyoloji) öğretmen tahtaya çizim yapana kadar teneffüs çalıyor. Edebiyat desen metni okuyorsun bir bakıyorsun teneffüs, ne anladınız dersten? Hiçbir şey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence okullar 6.30'da başlamalı. Bu sayede günden daha fazla yararlanma imkanımız olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-10-2017 Saat: 20:09)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence okullar 6.30'da başlamalı. Bu sayede günden daha fazla yararlanma imkanımız olur.

Yok 3'te başlasın Yusuf :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Değilde Cumartesi Pazar Zorunlu Bizde
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence güzel olabilir.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-10-2017 Saat: 20:13)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O Değilde Cumartesi Pazar Zorunlu Bizde

8'sin olabilir :) İstanbul'da mıydın sen @devrimumut ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
7 yim :D Antalya'da yaşıyorum :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesin yaşanır bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-10-2017 Saat: 20:13)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O Değilde Cumartesi Pazar Zorunlu Bizde

Zorunlu mu? Şaşırdım. Cumartesi ve Pazar günleri kurs yapılıyormuş; onu da isteyen giderler, istemeyen gitmezler ben öyle biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Erman'ın dediği gibi Ticaret liseli mezunuyum ve 10. sınıfta 1 günde 11 ders gördüğümüzü hatırlıyorum. Eve gelmem 7'yi buluyordu. Bence buna bir çözüm üretsinler. 25 dakika olayına gelecek olursam Meslek lisesindeki / ticaret liselerinde ki arkadaşların çoğu zorunluluktan okuyor en azından bizim okulda öyle idi. 4+4+4'den sonra Neyse ki böyle bir sınıfta değildim bırakın diğer sınıflarda 40dk ders işlemeyi hocalar 5 dakika konu anlatamıyormuş. Birde bunu 25 dakikaya indirmek çok saçma olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
25 dakikada ne öğreneceğiz diyenler olmuş insanın odak süresi 20 dakikadır sınıf gibi bir ortamda, ondan sonra otomatik dağılmaya başlıyorsunuz :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Orion'un dediğini yazacaktım, kendisi benden önce davranmış. Gerçekten zorlandığınızın farkında değilsiniz. Çok çalışmak ile derin çalışmak arasında uçurum kadar fark vardır.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping