Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doctor Who - 13. Doktor Açıklandı
BBC ters köşe yaptı. 54 yıllık bilim kurgu dizisi Doctor Who'da bir dönem daha sona eriyor. Başyazar ve yapımcı konumundaki Steven Moffat'ın, Doktor rolündeki Peter Capaldi'nin, Yol Arkadaşı rolündeki Matt Lucas ve Pearl Mackie'nin diziden çıkmasıyla yerine gelecek yeni başyazar tüm ekibi değiştirmeye karar verdi.

Olayın dozunu biraz abartan yeni başyazar Chris Chibnall 54 yıllık Erkek Doktor dönemini sona erdirerek 13. Doktor rolüne bir kadın ismi getirdi; tanıdık bir ismi.

AkDENQ.jpg

Bir önceki dizisi Broadchurch'de de başyazar olarak görev yapan Chris aynı dizide Beth Latimer karakterini canlandıran Jodie Whittaker'i 13. Doktor olarak açıkladı.

0BR8gV.jpg

Bugün yayınlanan Wimbledon Erkekler Final maçının ardından yayınlanan 38 saniyelik video ile yeni doktor açıklandı ve bir anda dünya gündemine oturdu (Twitter'da 5 etiket ile dünya gündeminde; ABD, İtalya, İngiltere, İrlanda, Hollanda, Fransa gibi ülkelerde de Google Trends'de ilk 3 sırada)

Uzun lafın kısası; yeni Doktor KADIN.

4MjDQY.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi canım? Cidden kadınmı? 11. sezon bomba olacak gibi. 11. doktordan sonra batırdıklarını düzeltirler umarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:27)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hadi canım? Cidden kadınmı? 11. sezon bomba olacak gibi. 11. doktordan sonra batırdıklarını düzeltirler umarım.

@Tardis Kılara yüzünden batmıştı 12. Doktorun sezonları. Bak adam Kılara yokken 10. sezonun son bölümlerine doğru fıstık gibi oynadı.

Şaka bir yana oturdum 1 küsur saat tenis maçı izledim. 38 saniyelik video için. Haberin olmadı mı hiç?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:29)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2017 Saat: 23:27)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hadi canım? Cidden kadınmı? 11. sezon bomba olacak gibi. 11. doktordan sonra batırdıklarını düzeltirler umarım.

@Tardis Kılara yüzünden batmıştı 12. Doktorun sezonları. Bak adam Kılara yokken 10. sezonun son bölümlerine doğru fıstık gibi oynadı.

Şaka bir yana oturdum 1 küsur saat tenis maçı izledim. 38 saniyelik video için. Haberin olmadı mı hiç?
5. sezonda yönetmen değişince herşey düştü aslında. Ne bileyim o eski DW bir anda amerikan dizilerine döndü. O eski tat yok.

Hayır pek takip edemiyorum malesef. Söylentilerden başka bir bilgim yoktu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:37)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

5. sezonda yönetmen değişince herşey düştü aslında. Ne bileyim o eski DW bir anda amerikan dizilerine döndü. O eski tat yok.

Kesinlikle. RTD'nin boşluğunu tamamlayamadılar -senaryo olarak-. Üstüne bir de Matt Doktor rolünü David gibi veremeyince.(Matt David'e göre biraz daha çocuk ruhluydu. 5. 6. sezonlar tam olarak 7-15 yaş arasına hitap ediyordu. pembe aşk dizileri gibi)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:41)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2017 Saat: 23:37)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kesinlikle. RTD'nin boşluğunu tamamlayamadılar -senaryo olarak-. Üstüne bir de Matt Doktor rolünü David gibi veremeyince.(Matt David'e göre biraz daha çocuk ruhluydu. 5. 6. sezonlar tam olarak 7-15 yaş arasına hitap ediyordu. pembe aşk dizileri gibi)

Tennant başlı başına bir efsane zaten. Bana diziyi,doctor karakterini sevdirdi. Gece otururdum bir sezonu izlemeye sabah o sezon biterdi. Hiç sıkılmazdım. Ama sonra sezon-bölüm sayısı arttıkça sıkmaya başladı dizi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diziyi çok fazla izlemesem de her sezondan 1-2 bölüm. Matt Smith rolüne gayet yakışıyordu bence son doktorun pek fazla rolünü beğenmemiştim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 00:09)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diziyi çok fazla izlemesem de her sezondan 1-2 bölüm. Matt Smith rolüne gayet yakışıyordu bence son doktorun pek fazla rolünü beğenmemiştim.

:O Matt Smith yakışıyor muydu? Hem de David'in üzerine böyle bir yorum. Tuhaf. Son doktorda kendisine pek bir şey verilmedi. 8-9'da Kılara ile uğraştı. 10'da Bill ve Nardole ile uğraştı. Adam tek başına efsaneler yaratabiliyor. Heaven Sent'te öyle oldu mesela. 9. sezonun en iyi bölümüydü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kadın değil bayan

Şaka bi yana bu dizide 12 doktor mu eskidi ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Flimin 1.sezon bölümünü biraz izledim ve güzel flim olduğunu düşünüyorum. devamını izlemeye karar verdim. tabi vaktim olursa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 10:10)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kadın değil bayan

Şaka bi yana bu dizide 12 doktor mu eskidi ?

@L34DRi
1963-1996 arası
68259-doctor-who-original-doctor-who.jpg
(aslında sondaki Doktor (yani 8. Doktor) 1996'da sadece sinema filminde oynadı.)

1996-2005 arasında Savaş Doktoru mevcut(kendine Doktor demiyor ama o da Doktor)
War-Doctor-Audio.jpg

2005-günümüz arası
fourdoctors1.jpg

Ve en yeni Doktor
Jodie-Whittaker.jpg

doctor-who-wallpaper-1300x0-MM-100.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi ki 10. doktordan sonrasını izlemedim pişman değilim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diziyi daha önce duydum ama her sezon doktor değiştiğini bilmiyordum :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 12:54)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi ki 10. doktordan sonrasını izlemedim pişman değilim.

İyi ki kendine Whovian demiyorsun.

(17-07-2017 Saat: 12:55)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diziyi daha önce duydum ama her sezon doktor değiştiğini bilmiyordum :D

Her sezon değişmiyor. Modern serinin ilk doktoru hariç diğer doktorlar 3'er sezon kaldı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping