Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu iş ilanları neyin nesi
Kodlayıcı: 
Bu proje için kodlayıcı aranıyor. 
Projenin php/python kodlamasını yapacak... 
Ücret: 200SP/ay

Ana sayfada böyle birşey gördüm. Ücret 200SP Diyor. 200SPden kasıt nedir ? 200 TLmidir yanlışmı yazım olmuş diyeceğim ama SP Yazılmış SP nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda SanalPara(SP) sistemi var.
http://destek.10tl.net/newpoints.php
Burda ki dükkan bölümünden birşeyler almaya yarıyor.
Detayı orada var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dükkandaki ürünler gerçekten çok güzel ürünlermiş. Yöneticiler güzel içerikler üretiyor gerçekten. Gerçek para olsaymış muazzam olurmuş. İlgilenen arkadaşlara başarılar dilerim güzel düşünce.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 02:08)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dükkandaki ürünler gerçekten çok güzel ürünlermiş. Yöneticiler güzel içerikler üretiyor gerçekten. Gerçek para olsaymış muazzam olurmuş. İlgilenen arkadaşlara başarılar dilerim güzel düşünce.
Kullanacak olursan diye gönderdim para.Gerçek para biraz sıkıntı olurdı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 02:08)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dükkandaki ürünler gerçekten çok güzel ürünlermiş. Yöneticiler güzel içerikler üretiyor gerçekten. Gerçek para olsaymış muazzam olurmuş. İlgilenen arkadaşlara başarılar dilerim güzel düşünce

[quote pid='598866' dateline='1499983680']
Sen video at da izleyelim :s
[/quote]
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
abi yayın aç be
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ciddi ciddi Ahmet abi mi ? 800 bağışlıyorum hemen :)
- Hediyem olsun :) Bana yaramıyor zaten.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 03:15)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ciddi ciddi Ahmet abi mi ? 800 bağışlıyorum hemen :)
- Hediyem olsun :) Bana yaramıyor zaten.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. Bende sadece Jahrein izleyen birisiyim. Kardeşim forum arayüzlerinden anlarım genelde sıkıntı çekmemde bu forum parası işini anlayamadım nasıl sana paranı vereceğimi öğretirsen sana geri aktarırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abi benden sana bağış 35 tl atıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar ben gerçek Jahrein değilim ki. Jahrein izleyicisiyim severimde. o yüzden nick olarak kullandım. bu yüzden bağış yaptınız biliyorum :) hepinize çok teşekkür ederim temiz ve candan insanlarsınız. bana bağışlarınızı size nasıl geri vereceğimi gösterirseniz geri verebilirim pek anlamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 15:00)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben gerçek Jahrein değilim ki. Jahrein izleyicisiyim severimde. o yüzden nick olarak kullandım. bu yüzden bağış yaptınız biliyorum :) hepinize çok teşekkür ederim temiz ve candan insanlarsınız. bana bağışlarınızı size nasıl geri vereceğimi gösterirseniz geri verebilirim pek anlamadım.

Hocam gerek yok benim bağıışım sizde kalsın,zaten pek önemi yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ftp ve reklam aldım ftp ile imagesli temalar daha güzel oluyormuş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Para gönderimini bir kullanıcının profiline girip bağışla/öde'ye tıklayarak yapabilirsin.
r21Ykm.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 15:00)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben gerçek Jahrein değilim ki. Jahrein izleyicisiyim severimde. o yüzden nick olarak kullandım. bu yüzden bağış yaptınız biliyorum :) hepinize çok teşekkür ederim temiz ve candan insanlarsınız. bana bağışlarınızı size nasıl geri vereceğimi gösterirseniz geri verebilirim pek anlamadım.
Hayır.Gerçek jahrein olmadıgını biliyordum zaten jahreinsin diye bagıs atmadım.Birilerini foruma teşvik etmek gerekiyor.IO yüzdendi bağışım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizim kullandığımız yok zaten sen kullan boşver :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping