Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lise 1e geçtim nelere dikkat etmeliyim?
Merhaba
aranızda yeniyim kusura bakmayın. Umarım uzun süre birlikte kalırız. Tanıştığımıza memnun oldum. ben 8. sınıftan lise 1 e geçtim bu sene, nelere dikkat etmeliyim orada? onu sormak istiyordum. Eeğer yanlış yere konu açmışsam özür dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3-4 kişik bi arkadaş ortamın olduğu sürece rahat olursun :) Kafana takma çok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bol test çöz kardeşim, 8. sınıfta kandırıyorlar rahat edeceksin sık dişini falan. Lise 1 zor, 2. 3. 4. sınıflar hep 1. sınıfın devamı, 1. sınıfa iyi çalışmaya bak.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de lise 1 'e geçtim. Puanın ne kadar aynı liseye gideriz olmadı :D @Darwin
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Universite tercihlerinde okul puani sıkïntısï cekmek istemiyorsan çalişmaya bak ben baya uğraştim bu dertle :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağ eline dikkat et :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam arkasaslarini iyi sec.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sbs puanın düşükse meslek lisesini tercih etmeye bak, ileride çok faydası olacaktır. Üniversitede anadolu/fen lisesi mezunları hiçbir şey bilmeden öylece sınıfta otururken, senin liseden gelen bir bilgi birikimin olacaktır. Unutma, kardeşin gibi seveceğin dostlarını ve can düşmanlarını bu evrede edineceksin. Arkadaşlarını düzgün seçmeye bak, kendini ezdirme.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 10:58)Darwin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
aranızda yeniyim kusura bakmayın. Umarım uzun süre birlikte kalırız. Tanıştığımıza memnun oldum. ben 8. sınıftan lise 1 e geçtim bu sene, nelere dikkat etmeliyim orada? onu sormak istiyordum. Eeğer yanlış yere konu açmışsam özür dilerim.

Sana bundan sonra çok duyacağın bir vecizeyi şimdiden söylemek isterim: "DOKUZU DOKUZDA HLLET!"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yepyeni bir başlangıç olacak. Ortaokulu unut sıfırdan başla. Birde kendini tatmin etmek için demiyorum kız arkadaşlarınla ilişkilerini yakın tut. İlerde anlayacaksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İki gün sonra sonuçlar açıklanacak. YEP puanları. Dua edin arkadaşlar :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 18:01)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yepyeni bir başlangıç olacak. Ortaokulu unut sıfırdan başla. Birde kendini tatmin etmek için demiyorum kız arkadaşlarınla ilişkilerini yakın tut. İlerde anlayacaksın.

Sen tutamadın demekki :D @Helper
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 18:04)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 18:01)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yepyeni bir başlangıç olacak. Ortaokulu unut sıfırdan başla. Birde kendini tatmin etmek için demiyorum kız arkadaşlarınla ilişkilerini yakın tut. İlerde anlayacaksın.

Ben sonradan açıldım :)) Bazı arkadaşlarım var kızlardan çok çekiniyor ve özgüvensizler. Yeni liselilerde öyle olmasın derslerine odaklanamazlar ciddiyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 18:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben sonradan açıldım :)) Bazı arkadaşlarım var kızlardan çok çekiniyor ve özgüvensizler. Yeni liselilerde öyle olmasın derslerine odaklanamazlar ciddiyim.

Playboy erman :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 18:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kız ortamı yaparsa dersleri bozulur çalışamaz onlarla konuşmaktan ama bu kızları pek etkilemez kızlar çalışır erkekler çalışamaz sınıfta kalır bu böyledir :) 1 senemi yemiştim bir kız için ve şimdide üniversite hayatım bitti. Kız kanka yap 1 tane güzel olsun tabiki onla kafan rahat olur en hazından derdini,tasanı dinler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sevgili demedim kız arkadaş demiştim. Karşı cinslerlede sıkı dostluk kursun. Sevgili edinmek ona kalmış birşey. O ders ve kız arasındaki çizgiyi tutturursa iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de lise 1 e geçtim puanın kaç belki aynı liseye gitmeyizm :D
@Darwin @beratdemir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 23:25)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de lise 1 e geçtim puanın kaç belki aynı liseye gitmeyizm :D
@Darwin @beratdemir

Yuvarlayınca 482 benimki :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper abi ben de lise 1 e geçtim. Güzel kızla kanka olmak için yakışıklı olmak lazım mıdır? O konuda kendime güvenmiyorum tabi keko ve tipsiz değilim. Kiloluyum :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir yuvarlamadan kaç?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 13 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform