Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Life Is Design Tasarım Ajansı Alımlar Başladı
Life is design 27.06.2015 tarihinde kurulan bir tasarım ajansıdır. Hertürlü tasarım dalında çalışmalar yapılacaktır.

Grafiker alımı yapıcağız ama önden önce kendimizi belirtelim.

-Şunda bir facebook sayfası olarak işimize başladık.
-Tema çizimi,logo yapımı,imza çalışması,wallpaper v,b

Ve bunları ücretli ve ücretsiz olarak yapıcağız ama gerçekten ücretli tasarımlar gerçekten cep yakmayacak 2-3 lira 4-5 lira gibi rakamlar burada söz konusu ve siz bu tasarımları gördüğünüzde hakikaten buna para veririm diyeceksiniz.

Ve tasarım malzemeleri paylaşacağız her hafta grafiker grubumuz tarafından seçilecek ve ücretsiz bir şekilde yayınlanacak.

Alımlara geçicek olursak ise bana ö.m atıcaksınız orada birkaç tasarımınızı,adınızı,yaşınızı,ve bir iletişim linkinizi vericeksiniz ve bende buna göre değerlendirip sizlere geri döneceğim..

Şimdilik bu kadar bizi takip etmeye devam edin.

İyi günler, İyi insanlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba ilk öncelikle benim konu ile alakam yok Focus yani Furkan bunu yazmamı istedim bende yazıyorum, baştan belirtiyorum eğer görüşmek istersen Furkan'la sosyal medya adresini verebilirim özelden istersen.

"Merhaba, şu yeni açtığınız "Lıfe is design" projesi hakkında konuşacağım.
Life is a Design FOCUS DESIGN©'in Sloganıdır. Kesinlikle iznim dışında kullanılması yasaktır.

Ayrıca, FOCUS DESIGN© ismi tescillenmiş ve lisanslanmıştır.
Bilginize duyrulur.
Gereğini arz ederim."
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2015 Saat: 12:27)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ilk öncelikle benim konu ile alakam yok Focus yani Furkan bunu yazmamı istedim bende yazıyorum, baştan belirtiyorum eğer görüşmek istersen Furkan'la sosyal medya adresini verebilirim özelden istersen.

"Merhaba, şu yeni açtığınız "Lıfe is design" projesi hakkında konuşacağım.
Life is a Design FOCUS DESIGN©'in Sloganıdır. Kesinlikle iznim dışında kullanılması yasaktır.

Ayrıca, FOCUS DESIGN© ismi tescillenmiş ve lisanslanmıştır.
Bilginize duyrulur.
Gereğini arz ederim."

Bu isim tescillenmiş olabilir ama slogan nasıl lisanslansın ki? Ayrıca bu slogan adı projenin adı. Bu isimde eminim internette çok şey vardır ve kelimelerin lisanslatılabileceğini zannetmiyorum.
Bakın bakalım:
Kod:
https://www.google.com.tr/search?q=focus+design&oq=focus+design&aqs=chrome..69i57j69i60l5.3769j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dediğim gibi benim ile bi alakası yok özelden link isteyin atıyım sosyal medya adresini gereğini konuşun, tartışın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform