Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranızda Hırsız Var Dikkat Edin !!
Arkadaşlar, direk konuya geçicem.

Metehan durmuş (hatake) ile bir forum açtık. Metenin bir arkadaşı var eleqantss forumdaki nicki mete buna güvenmiş bi kaç yerde şifresini vermiş. Buda metenin şifreyi heryerde kullandığını öğrenmiş.
Bugun meteyle kurduğumuz destek forumunda 10tr.net dışı k.adım değişti ve temamız çekildi, herkes kendine dikkat etsin arkadaş tamamen hırsızdır buyrun garantiler: 

Forumumuzda admin panel kayıtları;

mPZGy2.png
Temayı çeken IP'ın bizim forumumuzdaki ve destek.10tl.nette ıpı sorguladım bakın kim çıktı ;
l7Rk5p.png
XvpBro.png
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Vay ş****
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 22:09)xFilesTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vay şerefsiz.
Argo konuşmayalım.
Harbiden ayıp etmişler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ovv Eleqants Hırsız mı yoksa başka birşey mi oldu?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş haklı tam tamına ŞEREFSİZ! biz kendimiz tema yapalım, emek harcayalım proje üstüne çalışalım. Bu eleqants emre çelen şahsiyetide mete buna güvenmiş kardeşim demiş bi kaç yerde destek pi de falan forum şifresini vermiş. Buda şifreyi bizim forumda falan denemiş foruma girmiş temayı çekmiş benim k.adımı falanda hacked yapmış tam tamına hırsız ve ŞEREFSİZ arkadaş haklı argoysa argo. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Yorumu düzenledim , pardon arkadaşlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 22:11)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş haklı tam tamına ŞEREFSİZ! biz kendimiz tema yapalım, emek harcayalım proje üstüne çalışalım. Bu eleqants emre çelen şahsiyetide mete buna güvenmiş kardeşim demiş bi kaç yerde destek pi de falan forum şifresini vermiş. Buda şifreyi bizim forumda falan denemiş foruma girmiş temayı çekmiş benim k.adımı falanda hacked yapmış tam tamına hırsız ve ŞEREFSİZ arkadaş haklı argoysa argo. 

Hocam çok haklısınız sinirinize hakim olun admin hocamızın dediği gibi gidin bi elinizi yüzünü yıkayın.
Argoya bulaşmayın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Emre'den beklemezdim açıkçası :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bencede Hocam Yetkinize Ve Kendinize Yazık Etmeyin.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adam suçunu kabullendi facebook'ta. Kabullenmeside iyi birşey en azından. Fazla kötülüğe girmeyin argo kullanmayın :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@eleqantss Noluyor? Açıklama yapar mısın ? 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 22:24)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @eleqantss Noluyor? Açıklama yapar mısın ? 

yine inkar etsin de facebookda kabullendiği mesajlarınıda paylaşayım burada.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
@Einstein™ Kardeşim Haklısın Faceden Özel Mesajda Attım Eğer Geri Dönüş Yaparsan Hakkınla Yapdıgın Temanın Bedelini Ödemeye Razıyım .
Bu "Serefsiz" Kelimesinede Gelirsek Evet Serefsizlik Yapdım Ama Cidden Bu Niyetle Yapdıysam Temayı İndirdikden Sonra Silmedim Hatta Bu Konu Üzerinden Paylasımını Yapardım , ama hatamızı anladık geçde olsa .
Bu Hayatta Haram Olan Ne Bir Sey Yapdım Nede Haram Birsey Düsünüp Yapdım İlk kez bugün seytanamı uyuldu denir işte o oldu nediyelimki tam bir "serefsiz"im hakkınızı tekrar helal edin diyorum eğer mobil numaranızı veya banka numaranızı verirseniz pazertesi gününe istediginiz mevlayı ödemeye hazırım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben emreyi iyi birisi sanardım ancak artık yüzüne bile bakmayacağım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Üzen nokta ise bu ;
PqzqB6.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşla aramızda hallettik olayı konuyu kitliyorum. 
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2015 Saat: 22:26)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Einstein™ Kardeşim Haklısın Faceden Özel Mesajda Attım Eğer Geri Dönüş Yaparsan Hakkınla Yapdıgın Temanın Bedelini Ödemeye Razıyım .
Bu "Serefsiz" Kelimesinede Gelirsek Evet Serefsizlik Yapdım Ama Cidden Bu Niyetle Yapdıysam Temayı İndirdikden Sonra Silmedim Hatta Bu Konu Üzerinden Paylasımını Yapardım , ama hatamızı anladık geçde olsa .
Bu Hayatta Haram Olan Ne Bir Sey Yapdım Nede Haram Birsey Düsünüp Yapdım İlk kez bugün seytanamı uyuldu denir işte o oldu nediyelimki tam bir "serefsiz"im hakkınızı tekrar helal edin diyorum eğer mobil numaranızı veya banka numaranızı verirseniz pazertesi gününe istediginiz mevlayı ödemeye hazırım.

Belki haklısınız belki haksızsınız bu size argo konuşma hakkı vermez.Ayrıca ben hatasını anladığına inanıyorum.Pişman olduğunuda görüyorum.Yinede hakkınızı helal edecek olan sizlersiniz...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2015 Saat: 03:26)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-06-2015 Saat: 22:26)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Einstein™ Kardeşim Haklısın Faceden Özel Mesajda Attım Eğer Geri Dönüş Yaparsan Hakkınla Yapdıgın Temanın Bedelini Ödemeye Razıyım .

Belki haklısınız belki haksızsınız bu size argo konuşma hakkı vermez.Ayrıca ben hatasını anladığına inanıyorum.Pişman olduğunuda görüyorum.Yinede hakkınızı helal edecek olan sizlersiniz...

Temayı sildiğinden team weaver ile bağlandım, baktım iyice o yüzden dolayı sinirim biraz daha geçti. Arkadaş hakkında belirli birşey diyemem forum kirlenmesin diyede daha fazla, konuyu kilitledim. Açımca herhangi bir sıkıntı yok artık...
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping