Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emre KRMN'a Teşekkurler.
Musteri memnuniyeti sadece tatli dil degildir, tasarimi begenirlerse zaten musteri memnun olur. Ben musterilerimle samimi oluyorum fakat bazilari tatmin olmuyor. Benim rakiplerimle alakam yok, musteri beni seciyorsa beni begeniyor demektir. 10'dan fazla referanslarim mevcut.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@EmreKRMN emin ol müşterinin parası olsa xPserkan veya raphaeli seçebilir :) Bu birazda ekonomik duruma bakıyo bence. Konumuz o değil zaten neyse, ücretli iş yapıyosan müşterinin memnun olmaması gibi bi durumda olmaması lazım işinden. Sadece tavrından memnun olmaz olmazsa. Öbür türlü ücretli iş yapcak kıvamdaysan zaten tasarımı beğenmemesi gibi bir şans yok. Rakiplerinle alakan olsun demiyorum sana, sadece bizde şu övülen çalışmayı görmek istedik dedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne sıkıştırdınız be adamı.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
DeathAngel şimdi gidip bill gates bi bilgisayara basit sadece hesap yapabilen bir işletim sistemi kodlayıp sana verse windows u harika yaptı diye onudamı harika yapmış olacak, senin mantık o kapıya çıkıyo :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yok canımda :D @Hatake şimdi adam yapmış bilen bilir diyor yani güzel olmasa bile adam vermek istemiyor üstüne gitmeyin. anlatabildim mi :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
xpserkan veya raphael ne alaka? Ben ogrenciyim herkes ogrenci. Sen 1000 tl'lik tamponu mu alirsin marka degisik diye 100 tl'lik tamponu mu? Ben tasarimlarima guveniyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben tampon almam direk arabayı yenilerim^^
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-05-2015 Saat: 23:49)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne sıkıştırdınız be adamı.
aynn
(26-05-2015 Saat: 23:52)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yok canımda :D @Hatake şimdi adam yapmış bilen bilir diyor yani güzel olmasa bile adam vermek istemiyor üstüne gitmeyin. anlatabildim mi :)

anlatabildin

-Emre hocam iyi iş yapar büyük hile sitelerinde temalarını görmüştüm :D tam güvenilir diyebilirim bende
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
Benim araba var ve memnunum, yeni tampon aldim da o ornegi gostermek istedim. Simdi yok hava atiyor vs demeyin.. Ben bazi tasarimcilar gibi arkadaslik istegi gonderenleri iptal etmiyorum. Facebook, twitter gibi bazi sosyal aglardan twit veya mesaj atanlara gerekli destegi her yerde veriyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Caps demo ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Hatake önce bana sordu yaparmısın diye ücretli şekilde, bende şuan ekip adına gönüllü olarak tema yaptığımızı söyledim. Temanın konusunuda attım çizim konusunu. Senin kine bundan sonra geçebilirim dedim, uzun süreceği için Yaşar da Emre'yi seçmiş. Bunu söylememin nedeni bahsinin geçmiş olması. Daha sonrası ise müşteri memnuniyeti aşağıdadır. Photohop Ve CSS-HTML'den gelen paralar.

http://i.hizliresim.com/NqD66N.png

İnanmayana tw ile de gösteririm. 50 ticaret puanım var r10 da da.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim en sinir gittigim nedibiliyor musunuz? Benden 3-4 yas kucuk arkadaslarimizin askerlik arkadasim gibi ismimle hitap etmesidir. Bu en gicik gittigim bir ozelligimdir.. Ve @Caxing kardesim bana kazandigin paralari gostererek birseyler anlatmaya calisma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar o değilde ben yazmayı unutmuşum, kemik yaşı değil olgunluk yaşına göre hitap ediyorum. @EmreKRMN sana yazmadım @Hatake'ye yazdım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aile terbiyesi onemli tabi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2015 Saat: 00:38)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunu diyecegini biliyordum :D Olgunluk yasiymis tartisalim mi ila napalim? Bu is ailenin terbiye vermedigi anlamina gelir benim icin ;) Aile terbiyesi onemli tabi

Alakana hayranım senin :) Aile terbiyesi önemli tabi ama haset etmek günahtır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu tartismaya gider @Caxing soyleceklerin varsa skype gelirsin yuzume soyleyebilirsin :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2015 Saat: 00:43)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu tartismaya gider @Caxing soyleceklerin varsa skype gelirsin yuzume soyleyebilirsin :)

Sakin olun ağalar gece gece :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmayı geçelim, herkesin tasarımları ortada satışları ortada ne yaparlarsa kendine ama böyle bir konu niye açıldı hala anlamış değilim. 10tr.net dışı bir tema niye 10tr.nette yapılıyor? onuda anlamış değilim, ayrıca demo linkinide atarsan sevinirim. 10Tr reklam olmayacak bu, demo olarak atıyorsun. Temayı görmemiz için sonrasındada düzenleyip kaldırırım linki tüm sorumluluk bendedir. Yoksa böyle bir konunun olması çok saçma. 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2015 Saat: 00:43)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu tartismaya gider @Caxing soyleceklerin varsa skype gelirsin yuzume soyleyebilirsin :)

Bu bir kavga çağırısı mı? caxinge bende ilk bir tartışma hususunda sinirli çıkıştım ama adabıyla saygısıyla ders veren bir arkadaş. Böyle birşeyede izin verilmeyeceğini biliyorsun dimi? yetkilisin skypeye gel diyorsun 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Musteri izin verirse yarin demoyu tekrar aktif eder, paylasirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping