Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurduğunuz ekiplere destek olmak.
Evde canım fazlasıyla sıkılıyor. Boş boş oturuyorum, şu an değil ancak yaz yaklaşıyor yaza doğru kurduğunuz ekiplere yardımcı olabilirim. Görüyorum ki bir çok ekip açılmış gerek tema çizimi gerek facebook, youtube tasarımları. veya isteyenlere ders verebilirim ki; yazın kodlama derslerimi youtube kanalı açıp yükleyeceğim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlama derslerini bizim kanalda aç desemde :D kesin hayır dersin
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2015 Saat: 23:46)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama derslerini bizim kanalda aç desemde :D kesin hayır dersin

Aynen :D
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlama dersi için kendi kanalım hazırdı zaten, ama sizin kanala özelde tema yapma dersleri çekebilirim. @atakaj @ScarypoweR
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2015 Saat: 00:01)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama dersi için kendi kanalım hazırdı zaten, ama sizin kanala özelde tema yapma dersleri çekebilirim. @atakaj @ScarypoweR

Wow :D Oda güzelmiş :)
- Ücretsiz ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR ne zaman ücret aldığımı gördün? sadece kodladığım temalar için ücret istiyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Büyüksün :D Ne zaman başlarsın çekmeye
(23-05-2015 Saat: 00:05)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ScarypoweR ne zaman ücret aldığımı gördün? sadece kodladığım temalar için ücret istiyorum :D

Kralsın.. ne zaman başlarsın
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dediğim gibi okul dönemi kapandığı gibi video çekmeye başlayacağım 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hatake videoları çektikten sonra paylaşsan herkes faydalansa :) 
+ Tema yapım derslerinden önce birazcık HTML ve CSS öğrenmek gerekli değil mi ? Bu yüzden ilk kodlama dersi çek bence çünkü kodlama bilmeyenler kodlardan pek birşey anlamayabilirler .
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Krons kodlama dersi farklı bir olay, ona girersek çıkamayız. Hazır malzemelerle düzenleyerek yapımını göstereceğim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani bir bakıma öyle ama en azından mesela :
background : #9c9c9c; kodu arkaplanı değiştirmeye yarıyor desen daha iyi olmaz mı ? @Hatake
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet zaten ben derste bunları göstereceğim, temel şablon yapısını göstereceğim. Gerisi yaratıcılık size kalmış neyi nereye eklersiniz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki :) 
- Kodlama hakkında biraz bilgi sahibi olsamda tema kodlama hakkında mybb sistemindeki şablonları vs. pek bilmediğim için pek bir bilgim yok derslerini sabırsızlıkla bekliyorum :3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
NemrutForum'Da Yetkili Olabilirsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel ///
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abi graifkevi ni bu akşam aktif ediyorum . Ekiptekileri sana ömden yolluyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanala Ortak Olurum Ben.Tasarım Dersleri Çekerim Bende :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Novruz olur tabii :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hatake bende olabilirim. Mybb dersleri serisini başlatacağım ama ortak arıyorum. Mybb dersleri çekebilirim.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping