Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CE Graphic 4 Bloklu + CSS + jQuery Theme v1
arkadaşım bak tekrar söylüyorum alıntı olan yerler KULLANICI PANELI,UYE PROFIL (%60) alıntı,BIRDE PRO PAKET POSTBIT ÜZERİNDEN TASARLADIM SON OLARAKTA, THEAD'DAKI CIZGI DESTEKPLUS TEMASINDAN IYI GÜNLER IYI FORUMLAR UZATMAYIN DAHA FAZLA.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Beyler sakin burası kavga yeri değil. Kavga edeceğinize tema hakkında derecelendirmenizi yapınız, önerilerinizi yazınız.

Burada başka insanlar da var. Birazcık sakin konuşunuz lütfen. Böyle yakışmıyor ama. -_-
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlenip lütfen çöp kutusuna taşınsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sad 
Ya konuda çöplük bir durum yok siz abartıyorsunuz. Burada herkes sakin sakin derecelendirmesini yapıyor idi. Siz çıkartınız bu tartışmayı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim bir tartışma yarattığım yok, kendi kendine kurup çizen arkadaşlar sayesinde hiç birşey paylaşmıyacağız artık ona alıntı buna alıntı sanki kendileri bişey yaparken hiç birşey almıyorlar üstelik aldığım kaç bin css & jquery & html kodundan oluşan temada 100 tane felelan kod %1 alıntı bile değil
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır şurda herkes sakin sakin değerlendirmesini yapıyordu, siz batırdınız konuyu.

Şimdi gerçekten çöplük bir konu oldu ha. :@
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Moderatöre bildirildi konu kilitlenip kapatılsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Exclamation 
2`izde moderatöre bildirildiniz angry.gif
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Boş yere "Moderatöre Bildir" butonuna basan arkadaşlar da ceza alır haberiniz olsun bir konuya bir bildiri yeterli bence.
Konuya Gelelim ;
Kyoya , bu tarz tartışmalarda bulunduktan sonra konu hakkında bir işlem uygulaman veya bizlerden birine haber vermen gerekirdi bu konu hala üyelere açık olduğu için hoş karşılanmaz , ortamı gerecek şeyler söylenebilir..
BossTR , konuşma tarzını bozmadığın için teşekkür ediyorum , fakat yetkililerle uzun uzun tartışma ortamı burası değil hatta hiç bir ortamı yok o olayın.Kanıtlara dayanarak konuşun veyahut arkadaşlardan özür dileyin sert tavrınız için..
Konu gerektiğinden fazla gerginliğe sebep olmuş , Tekrarı olursa iki taraf da ceza alabilir üst yönetim'den..
Kilit+Çöp.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping