Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon Öneri
iPhone 6S 32 GB - kamerası olsun performansı olsun gayet iyi telefon mi6 nın kamerasında az farklar var 6s ile portre modu gibi falan onun dışında mi6 dan iyi olduğunu söyleyebilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-01-2018 Saat: 04:37)meta the god Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iPhone 6S 32 GB - kamerası olsun performansı olsun gayet iyi telefon mi6 nın kamerasında az farklar var 6s ile portre modu gibi falan onun dışında mi6 dan iyi olduğunu söyleyebilirim

iyi değil hatta xiaomi mi6, 6sten iki tık daha iyi

ve buna rağmen Iphone 6s fiyatı http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-6s-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000017G25 (32 gblığı birde sen düşün :D aynı siteden olsun diye attım bu sitede 64 gblığı yok 64 gb 3k gibi bir şey)
xiaomi mi6 fiyatı http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-64-gb-4-gb-ram-ithalatci-garantili-pm-HB0000063R9R

ek olarak en son gündemdeki şu fiyaskoyu da eklemek istiyorum http://www.sozcu.com.tr/2017/teknoloji/apple-iphonelari-bilerek-yavaslattigini-kabul-etti-2141763/
ha şuan toparlamaya çalışıyor orası ayrı. iphone'un üst modelleriyle yarışamaz belki ama 6si hayli hayli geçer fiyat/performans konusunda
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mi mix2yi detaylı araştırdım donanımsal olarak mi6 ile arasında ahım şahım fark yok (işlemci ve ramler bile aynı mi mix2'nin 8 gblık versiyonu da varmış) mix2 mi6'dan 50 mAh daha fazla batarya olarak. mi mix2'nin kamerası çok kötü neredeyse benim emektar note 3'le aynı ve tek kamera var mi6 kamera olarak önde. seste de mi6'nın 2 hoporloru var. derken.... gecenin ilerleyen saatlerinde oneplus 5t'yi gördüm. geçen sadece 5 olan versiyonunu araştırmıştım gerçekten beğenmemiştim arayüzü falan berbat ama 5t çok mantıklı geldi bana.

akrales_171115_2123_0085.jpg

8 GB RAM
6.01 İNÇ (benim için kötü bir şey büyük telefonlardan sıkıldım şahsen ama çerçeveyi baya azalttıkları için görünümü çok hoş geldi gözüme)
3300 mAh- şayomiden 100 mAh az ama pek fark yapmaz zannımca
işlemci olarak diğerleriyle aynı bu da Qualcomm Snapdragon 835 kullanıyor ama ram farkı var.
inç olarak en büyük telefon olmasına rağmen 162 gr ile en hafif telefon
16 MP ÖN KAMERA
20 MP ARKA

şuanlık böyle mi6 düşünüyordum ama 5T ilgimi çekti daha sonra araştırmalara devam edicem fiyat olarak 2.600
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Falcon hocam, bu konuda bahsedilen telefonlar, bu yaza kadar fiyat düşüşü yaşayabilir mi? Her birisi için soruyorum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-01-2018 Saat: 06:06)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mi mix2yi detaylı araştırdım donanımsal olarak mi6 ile arasında ahım şahım fark yok (işlemci ve ramler bile aynı mi mix2'nin 8 gblık versiyonu da varmış) mix2 mi6'dan 50 mAh daha fazla batarya olarak. mi mix2'nin kamerası çok kötü neredeyse benim emektar note 3'le aynı ve tek kamera var mi6 kamera olarak önde. seste de mi6'nın 2 hoporloru var. derken.... gecenin ilerleyen saatlerinde oneplus 5t'yi gördüm. geçen sadece 5 olan versiyonunu araştırmıştım gerçekten beğenmemiştim arayüzü falan berbat ama 5t çok mantıklı geldi bana.

akrales_171115_2123_0085.jpg

8 GB RAM
6.01 İNÇ (benim için kötü bir şey büyük telefonlardan sıkıldım şahsen ama çerçeveyi baya azalttıkları için görünümü çok hoş geldi gözüme)
3300 mAh- şayomiden 100 mAh az ama pek fark yapmaz zannımca
işlemci olarak diğerleriyle aynı bu da Qualcomm Snapdragon 835 kullanıyor ama ram farkı var.
inç olarak en büyük telefon olmasına rağmen 162 gr ile en hafif telefon
16 MP ÖN KAMERA
20 MP ARKA

şuanlık böyle mi6 düşünüyordum ama 5T ilgimi çekti daha sonra araştırmalara devam edicem fiyat olarak 2.600

Teşekkürler, dediğin telefonlara da bakacağım.
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-01-2018 Saat: 09:48)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Falcon hocam, bu konuda bahsedilen telefonlar, bu yaza kadar fiyat düşüşü yaşayabilir mi? Her birisi için soruyorum.

xiaomi'nin mi7si çıkacağından dolayı düşeceğini tahmin ediyorum. ama xiaomi türkiye'ye gelirse vergilerle beraber iphone fiyatlarına dayarlar diye düşünüyorum. ithalatçı olarak kesinlikle düşecek keza oneplus 5t'de düşer yaza kadar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence iPhone almalısın. Gayet rahat, işini görebilecek cinsten.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Gokss hocam, tercihin nedir? Bende yazın güzel bir telefon almayı planlıyorum. Bana göre, oneplus 5t harika gibi. Arka tarafta 2 tane 16+20 megapiksel kamera var. Ön kamerası da gayet güzel gibi duruyor. Bana göre, özellikleri de güzel.
Sana göre hangi telefon iyi ya da tercih yaptın mı? Merak ettim.
--
@Falcon hocam, sizce Casper Via F2 nasıl? Oneplus a göre.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşlemci mediatek* (snapdragonla karşılaştırmaları var youtube'dan bakabilirsin yani mehh) kamera iyi batarya çok çok iyi diğer modellere göre garantide sorun çıkmaz çünkü "yerli malı" diğerlerinde çıkabilir. Fakat başka Casper modeli telefon kullanan yakınımdan biliyorum telefon sorunluydu ve elinde kaldı bende bu yüzden ön yargı oluştu yani önermiyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 04:46)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşlemci mediatek* (snapdragonla karşılaştırmaları var youtube'dan bakabilirsin yani mehh) kamera iyi batarya çok çok iyi diğer modellere göre garantide sorun çıkmaz çünkü "yerli malı" diğerlerinde çıkabilir. Fakat başka Casper modeli telefon kullanan yakınımdan biliyorum telefon sorunluydu ve elinde kaldı bende bu yüzden ön yargı oluştu yani önermiyorum.

Hmm, anladım hocam. Şimdilik gözümde Oneplus 5T var sizce nasıl telefon? Sürekli soru sorduk ya ^^
@Falcon
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
paran varsa iphone bak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende 5T düşünüyorum 4-4lük geldi gözüme ama yeni telefon olduğu için uzun süre kullanımda ne olacak daha kimse bilmiyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 21:52)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende 5T düşünüyorum 4-4lük geldi gözüme ama yeni telefon olduğu için uzun süre kullanımda ne olacak daha kimse bilmiyor

Hocam, zaten yazın alacağım için uzun süre kullanımını öğreniriz illaki :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
göreceğiz ben alırsam güncellerim bu konuyu :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 21:57)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: göreceğiz ben alırsam güncellerim bu konuyu :D

Peki hocam :)
Çevrem, bilinmiş telefon markası al diyor sürekli ^^ Oneplus markasını yeni duyanlar var.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 21:52)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende 5T düşünüyorum 4-4lük geldi gözüme ama yeni telefon olduğu için uzun süre kullanımda ne olacak daha kimse bilmiyor
Ben de ciddi olarak düşünüyordum. Fakat Türkiye de servisi olmayınca aklıma bir kurt düştü açıkçası :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 21:59)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2018 Saat: 21:57)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: göreceğiz ben alırsam güncellerim bu konuyu :D

Peki hocam :)
Çevrem, bilinmiş telefon markası al diyor sürekli ^^ Oneplus markasını yeni duyanlar var.

iphone al diyenlerden uzak durmanı tavsiye ediyorum

(29-01-2018 Saat: 22:12)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Ben de ciddi olarak düşünüyordum. Fakat Türkiye de servisi olmayınca aklıma bir kurt düştü açıkçası :)

eh fiyatlarda ondan düşük zaten yoksa samsunglarla yarışırdı bu telefonlar
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam, Türkiye'de servis olması çok önemli mi ki? Benim için önemsiz gibi duruyor.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 22:35)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, Türkiye'de servis olması çok önemli mi ki? Benim için önemsiz gibi duruyor.

Sizin için önemsiz duruyor fakat telefona bir şey olursa telefoncu Tevfik abin yazılımsal olarak bir şey yapamayacak, camini değiştiremeyecek çünkü telefonun parçası falan da yok. Ayrıca bu telefonun şarjı değerlerine de iyi bakın. Kanser olmayalım ondan sonra :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 22:48)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2018 Saat: 22:35)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, Türkiye'de servis olması çok önemli mi ki? Benim için önemsiz gibi duruyor.

Sizin için önemsiz duruyor fakat telefona bir şey olursa telefoncu Tevfik abin yazılımsal olarak bir şey yapamayacak, camini değiştiremeyecek çünkü telefonun parçası falan da yok. Ayrıca bu telefonun şarjı değerlerine de iyi bakın. Kanser olmayalım ondan sonra :)

Peki, yakın zamanda servis gelir mi Türkiye'ye?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping