Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tl.net Logo Yarışması
Dozunu kaçırmamı? sen kimsin bana dozunu kaçırma diyorsun kardeşim ozamanda cevaba kesin yazdım en sona hemde kalınlaştırdım neyse iki adminimizede başvuruyorum haydi görüşürüz.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:36)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dozunu kaçırmamı? sen kimsin bana dozunu kaçırma diyorsun kardeşim ozamanda cevaba kesin yazdım en sona hemde kalınlaştırdım neyse iki adminimizede başvuruyorum haydi görüşürüz.

Başvurabilirsin problem yok, benim uyarılarıma karışma gibi bir hakkın olmadığınıda öğrenirsin, böyle devam et.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:38)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2013 Saat: 21:36)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dozunu kaçırmamı? sen kimsin bana dozunu kaçırma diyorsun kardeşim ozamanda cevaba kesin yazdım en sona hemde kalınlaştırdım neyse iki adminimizede başvuruyorum haydi görüşürüz.

Başvurabilirsin problem yok, benim uyarılarıma karışma gibi bir hakkın olmadığınıda öğrenirsin, böyle devam et.
Doğru konuş iş yarışma yarışmadanda ben sorumluyum sanada karışırım dert etme ;)
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Lütfen Buraya Yatsıtmayın Tartışmazını Burada Yarışma Var Tartışma Değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:39)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-04-2013 Saat: 21:38)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Doğru konuş iş yarışma yarışmadanda ben sorumluyum sanada karışırım dert etme ;)

Ben yarışma kurallarından bahsetmiyorum yarışma umrumda değil, benim bir kullanıcıya yaptığım uyarıdan bahsediyorum, hala ne demek istediğimi anlamadın, yorumlarımı iyi oku.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım bak anlamadınmı ne yazdıklarımı akıllı oku şunları kesin diyorum kesin kesin.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:41)Şükrü K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Lütfen Buraya Yatsıtmayın Tartışmazını Burada Yarışma Var Tartışma Değil.

Ben kendi adıma özür diiyorum, öm yolu ile gerekli açıklamayı yaptığımda kendiside anlayacaktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:41)Şükrü K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Lütfen Buraya Yatsıtmayın Tartışmazını Burada Yarışma Var Tartışma Değil.

Birde şu arkadaşa anlat.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
Einstein kendinden üst rütbelilere saygılı olmalısın...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:45)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Einstein kendinden üst rütbelilere saygılı olmalısın...

Mükemmelsin Apdullah abi, beni anlamadı bari seni anlasın....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:45)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Einstein kendinden üst rütbelilere saygılı olmalısın...

Zaten hep suçlu benim,ben napıyım adminim ya adama diyorum ama okumuyor anlamıyor benim bi suçummu var allah aşkına.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:47)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Zaten hep suçlu benim,ben napıyım adminim ya adama diyorum ama okumuyor anlamıyor benim bi suçummu var allah aşkına.

Tartışma bir iletişim yoludur ama dozu kaçırılmadıkça.Buradaki kuralları çiğnerde üstlerine saygısızlık yaparsan suçlu durumuna düşersin, haklıysan bile...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:47)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Eğer biri kavga çıkarıyorsa sen kavgayı kapatmaya çalışacaksınki suç senin üstüne yüklenmesin.Takmayacaksın relax olacaksın :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sonuç olarak Boş Bir Tartışma Olmus Kararı admin Karanlık61 vericektir siz sadece konuyu ve yarışmayı yürütüyorsunuz neyin tartışmasını yapıyorsunuz ? Jürilerin Oyları belirliycek aynı eskisi gibi değişen birşey yok eskisi gibi adaletli olucak :)
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence yeni konu açılsın yoksa yapanların emeği boşa gidecek..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yeni konu açacağım zaten +kilit.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping