Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oruçta Vaktin Geçmesi İçin Yapmanız Gerekenler
Arkadaşlar herkes oruç tutuyor, zaman geçmiyor azımız dilimiz kuruyor. Bende sizlere taktikler veriyorum...

1-) Kitap Okumak  benim için en iyi yol :) ]

Haliyle en sevdiğim şey olan kitap okuyarak vakitlerimi geçiriyorum . Ve zaten kitap kurtları bunun ne kadar iyi geldiğini bilirler . Ben bu aralar Uçurtma Avcısı ve Türk Mantolu Madonna kitaplarını okuyorum .

2-)Temizlik Yapmak (Ev İşleri Yapmak )

Evet ! Şaşırdınız sanırım . Temizlik yapmak aslında çok iyi bir vakit geçirici yoldur . Kendim bazen yapsamda  yaptığım zaman su gibi akıp geçiyor . Temizlik yapmak dedim de yemek yapmakta bu duruma dahil etmek istiyorum . Aslında ev işleri yapmak zamanın hızlı geçmesini sağlar. Denemeyenler için şimdi tam sırası!

3-)Müzik Dinlemek

Evet bir klasik zaman geçirme yöntemi diyebiliriz aslında . Kulaklıkları takın ve kendinizi müziğe bırakın gitsin!
Tercihen ben şu sıralar Skrillex dinliyorum. Şarkıcıların üstüne tıklarsanız hangi şarkısını dinlediğimi öğrenebilirsiniz ;)

4-)Film izlemek

Film izlemek vazgeçilmez tutkum diyebilirim . Bir film zamanınızın hızlı geçmesinde kolaylık sağlıycağına hiç şüpheniz olmasın :) Benim son izlediğim filmler: Sağ Salim , Sağ Sağlim 2. Bu saydığım filmler gerçekten çok beyendiğim filmlerdi . Tavsiye ederim ;)

5-)Arkadaşlarınızla Vakit Geçirmek

Herkes arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever . Evde durup vakidin geçmesini bekliyeceğimize gidip arkadaşlarla dışarıda dolaşmak zevkli olur . Veya onları evimize çağırıp çeşitli kağıt oyunları veya Monopoly tarzı oyunlar oynamak zevkli gelicektir ;)

NOT: Arkadaşlar o kadar emeğim var inşallah bir teşekkür verirsiniz :) Baya araştırdım sizler için.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağ ol
-Ha az önce sen benim yoruma istemek demiştin, seninkide istemek olur yani. Aradaki tek fark sen gizleyerek sölemişsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunların yanında ibadette ederseniz hem vakit geçer, hem de fazladan sevap kazanırsınız..
konu için teşekkürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pc de takılmakta bayaa işe yarıyor (kendimden biliyorum)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Namaz kılmayı ve Kuran Okumayıda ekle
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kitap okumak demişsinde mesela ben şu an ölsem yine kitap okuyamam aclıktan başım zonkluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam ekleriz, ama onu eklemeye gerek yok herkes kılıyordur :) Kılmayanlar da vardır da ben kılıyorum şahsen. Kuran okumakta iyi evet.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@AsiPatron 
@#Power
@Corleone

Adam Ne Yazmış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2015 Saat: 15:46)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @AsiPatron 
@#Power
@Corleone

Adam Ne Yazmış

Sorma N30. Adamdan bıktım. Bu ne küfür ya. Neyse diğer Dünya'da (ahirette) sorarlar bunları.
- Teşekkürler kardeşim ben oyun oynayarak geçiriyorum orucu
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Editledim.

-Etiketlemen İyi Olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim, Müslüman olarak görevimdir.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping